هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 مهر 1399
ساعت 18:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 3 آذر 1398 ساعت 15:09
يكشنبه 3 آذر 1398 14:29 ساعت
2019-11-24 15:09:43
شناسه خبر : 330376
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: شرکت باشکوه مردم تهران در راهپیمایی فردا یعنی با وجود اعتراض به بی‌تدبیری دولت، پای انقلاب و ولایت ایستاده‌اند.
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: شرکت باشکوه مردم تهران در راهپیمایی فردا یعنی با وجود اعتراض به بی‌تدبیری دولت، پای انقلاب و ولایت ایستاده‌اند.
 
سیدجواد حسینی‌کیا نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به راهپیمایی مردم تهران که قرار است فردا صورت گیرد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی، انقلاب مردمی است و مردم هر کجا احساس کردند که نیاز به حمایت دارد پای کار آمدند. 
 
وی افزود: این مسائل و بی‌تدبیری مسئولان که باعث شد دشمنان توطئه کنند و برخی اغتشاشگران مجهز از قبل آموزش دیده آمدند و این مسائل را به راه انداختند قطعا در عین اینکه خسارت فراوانی زدند اما به سرانجام نمی‌رسد چرا که ملت پای این انقلاب ایستاده است. 
 
نماینده مردم سنقر در مجلس خاطرنشان کرد: در حال حاضر در بین دستگیر شدگان همه کسانی که جزء سردمداران اغتشاش بودند وصل به سرویس‌های جاسوسی، سازمان منافقین و سلطنت‌طلب‌ها هستند که آموزش دیده آمدند و این کار را کردند. 
 
وی در ادامه خاطرنشان کرد: ملت صف‌شان از ابتدای انقلاب تاکنون از این اغتشاشگران و معاندین جدا بوده است و قطعا مردم تهران هم با حضور گسترده خود فردا کاری خواهند کرد که دنیا مبهوت شود. 
 
 حسینی کیا گفت: حضور گسترده مردم سراسر کشور در روزهای اخیر در صحنه و شرکت باشکوه مردم تهران در راهپیمایی فردا یعنی ما پای این انقلاب و رهبری و ولایت ایستاده‌ایم و این پیام روشنی برای دنیا است که تحریم‌ها اثر ندارد و مشکلات اقتصادی تاثیرگذار خواهد بود و مردم سر مسائل بنزین و این چنینی نظام را رها نخواهند کرد، گرچه اعتراضشان به دولت پابرجاست که بی‌تدبیری مسئولان نباید در این شرایط رخ دهد.
 
منبع:فارس