هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 مهر 1399
ساعت 03:57
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 2 آذر 1398 ساعت 11:05
شنبه 2 آذر 1398 11:03 ساعت
2019-11-23 11:05:47
شناسه خبر : 330294
فریبا گودرزی گفت: هوای تهران امروز نیمه ابری همراه با مه رقیق است در بعد از ظهر بارش پراکنده در ارتقاعات تهران را خواهیم داشت.
فریبا گودرزی گفت: هوای تهران امروز نیمه ابری همراه با مه رقیق است در بعد از ظهر بارش پراکنده در ارتقاعات تهران را خواهیم داشت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از دانشجو، فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی، درباره وضعیت جوی کشور از امروز تا پایان هفته اظهار کرد: امروز در سواحل دریای خزر با بارش‌هایی مواجه هستیم. در شمال شرق و ارتفاعات البرز مرکزی نیز با بارش باران رو به رو هستیم.
 
گودرزی در ادامه بیان کرد: از امروز شنبه ۲ آذر ماه تا اواسط هفته سه شنبه با توجه به پایداری و سکون هوا به تدریج بر غلظت آلاینده‌های جوی در شهر‌های صنعتی و پر جمعیت افزوده می‌شود.
 
این کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه بیان کرد: از چهارشنبه سامانه بارشی از غرب و شمال غرب وارد کشور می‌شود و به تدریج بارش‌ها در کشور آغاز می‌شود.
 
گودرزی درباره هوای تهران طی امروز شنبه نیز گفت: هوای تهران امروز نیمه ابری همراه با مه رقیق است در بعد از ظهر بارش پراکنده در ارتقاعات تهران را خواهیم داشت.
 
این کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امروز شهرکرد با ۵ درجه و کرمان با ۴ درجه سردترین شهر‌ها و بندر عباس با دمای ۲۶ و اهواز با دمای ۲۴ گرمترین شهر‌ها هستند.