هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 28 آبان 1398 ساعت 13:36
سه شنبه 28 آبان 1398 13:11 ساعت
2019-11-19 13:36:45
شناسه خبر : 330207
سازمان هواشناسی اعلام کرده امروز و فردا بارندگی در مناطق وسیعی از کشور ادامه دارد و دمای هوای شهرکرد فردا در سردترین ساعات به منفی ۱۳ درجه خواهد رسید.
سازمان هواشناسی اعلام کرده امروز و فردا بارندگی در مناطق وسیعی از کشور ادامه دارد و دمای هوای شهرکرد فردا در سردترین ساعات به منفی ۱۳ درجه خواهد رسید.
 
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز سه شنبه در استان های واقع در سواحل دریای خزر، مرکز، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و زاگرس جنوبی بارش برف، باران و وزش باد و در شمال غرب و غرب کشور بارش پراکنده برف و باران پیش بینی می شود.
 
صادق ضیائیان افزود: در مناطقی از جنوب و جنوب غرب بارش ها با رعد و برق و در مناطق مستعد با تگرگ همراه خواهد بود.
 
وی ادامه داد: فردا چهارشنبه بارش در نوار غربی کشور قطع شده و در نیمه شرقی، مرکز، سواحل شمالی، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی و شرقی ادامه خواهد یافت.
 
فردا دمای هوا در شمال شرق و شرق کشور بین ۷ تا ۱۲ درجه کاهش می یابد و دریای خزر و خلیج فارس نیز طی دو روز آینده مواج خواهد بود.
 
هوای تهران امروز ابری، در بعضی ساعات بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی شده و بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت امروز به ترتیب ۷ و یک درجه سانتیگراد اعلام شده است.
 
شهر زنجان امروز در سردترین ساعات دمای منهای ۷ درجه را تجربه خواهد کرد و دمای شهرکرد نیز فردا در سردترین ساعات به منفی ۱۳ درجه سانتیگراد خواهد رسید.
 
منبع:مهر