هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 شهريور 1399
ساعت 19:10
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت 15:58
چهارشنبه 22 آبان 1398 15:42 ساعت
2019-11-13 15:58:12
شناسه خبر : 330058
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد: اگر گروه‌های مقاومت گمان می‌کنند شلیک موشک‌ها، اراده ما را تضعیف خواهد کرد، در اشتباه هستند.
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد: اگر گروه‌های مقاومت گمان می‌کنند شلیک موشک‌ها، اراده ما را تضعیف خواهد کرد، در اشتباه هستند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در آغاز جلسه هفتگی کابینه این رژیم ادعا کرد: ضربه زدن به جنبش جهاد اسلامی ادامه پیدا خواهد کرد و اگر تصور می‌کنند شلیک موشک‌ها، اراده ما را تضعیف خواهد کرد، اشتباه می‌کنند.
 
جنگنده‌های رژیم صهونیستی بامداد دیروز با تجاوز به محله «الشجاعیه» در شرق نوار غزه و گلوله باران خانه‌های مردم، «بهاء سلیم ابو العطا» یکی از فرماندهان سرایاالقدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) را به همراه همسرش به شهادت رساندند. در پی این عملیات ترور رزمندگان فلسطینی نیز مناطق مختلف فلسطین اشغالی از جمله تل‌آویو را هدف حمله موشکی قرار دادند تا جایی که وزیر جنگ رژیم اشغالگر به مدت ۴۸ ساعت در سراسر فلسطین اشغالی حالت فوق العاده اعلام کرد.
 
درگیری‌ها میان گروه‌های مقاومت فلسطینی و رژیم اشغالگر قدس امروز نیز برای دومین روز ادامه پیدا کرد (اینجا). 
 
همچنین گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش حماس، به طرف مصری به عنوان میانجی میان حماس و اسراییل، اطلاع داده است که اگر اسراییل حملات خود به غزه را متوقف نکند، در ساعات آینده حملات خود ضد اهداف صهیونیستی را آغاز خواهد کرد.