هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 مهر 1399
ساعت 04:58
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت 11:46
چهارشنبه 22 آبان 1398 11:23 ساعت
2019-11-13 11:46:29
شناسه خبر : 330004
مقامات افغانستان اعلام کردند که انفجار شدید در نزدیکی وزارت کشور افغانستان به وقوع پیوسته و تلفاتی را به همراه داشته است.
مقامات افغانستان اعلام کردند که انفجار شدید در نزدیکی وزارت کشور افغانستان به وقوع پیوسته و تلفاتی را به همراه داشته است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، وزارت کشور افغانستان اعلام کردند که در اوایل صبح امروز انفجار شدید در نزدیکی وزارت کشور افغانستان به وقوع پیوسته و تلفاتی را به همراه داشته است. 
 
به گفته نصرت رحیمی، سخنگوی وزارت کشور افغانستان، این انفجار براثر انفجار یک خودرو در نزدیکی وزارت کشور رخ داده و محل این انفجار در منطقه 15 امنیتی کابل از سوی نظامیان مسدود شده است. 
 
 
به گفته وی،‌ تاکنون در این انفجار 7 نفر کشته و 19 نفر دیگر زخمی شدند و زخمیان این حادثه به بیمارستان های اطراف منتقل شدند.
 
از سوی دیگر یک مقام امنیتی افغانستان به طلوع نیوز گفت: این انفجار در مسیر کاروان مشاوران خارجی وزارت کشور رخ داده که تاکنون  7 نفر در این حادثه جان باختند.
 
تاکنون کسی مسئولیت این حادثه را برعهده نگرفته است. 
 
این انفجار در حالی رخ می دهد که روز گذشته اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان 2 تن از زندانیان ارشد طالبان از جمله پسر بنیانگذار شبکه حقانی را از زندان آزاد کرد. 
 
انیس حقانی، مسئول چندین عملیات و انفجار پیچیده در کابل بود که باعث کشته شدن افراد و مردم بی‌گناه افغانستان شده بود.