هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 29 بهمن 1398
ساعت 03:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 آبان 1398 ساعت 17:23
سه شنبه 21 آبان 1398 17:19 ساعت
2019-11-12 17:23:33
شناسه خبر : 329970
یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که مقاومت فلسطین هرگز جنایت ترور بهاء ابوالعطا را بدون پاسخ نمی‌گذارد.
یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که مقاومت فلسطین هرگز جنایت ترور بهاء ابوالعطا را بدون پاسخ نمی‌گذارد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم،«خالد جرادات» یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در خصوص هدف رژیم صهیونیستی از مورد هدف قرار دادن بهاء ابوالعطا یکی از فرماندهان شاخه نظامی جهاد اسلامی در غزه و  ترور ناکام یکی از فرماندهان جهاد اسلامی در دمشق اظهار داشت راه آزادگان و راه امام حسین(ع) همواره با خون رنگین است. طبیعی است که ستمگران تحمل ندارند ببینند که مردی شجاع وجود دارد که در برابر ظلم و ستم و اشغالگری و جنایت‌های آنان می ایستد. همچنین طبیعی است که برخی از اعراب برای جلب رضایت ائتلاف صهیونیستی-آمریکایی٬ در برابر رژیم اشغالگر سر خم کنند و برای آنها بسیار دشوار است تا ببینند گروهی از مجاهدان و آزادگان در مبارزه با باطل٬ راه امام حسین (ع) را ادامه می‌دهند. ستمگران می‌خواهند این صدا و این راه را که حامل پرچم امام حسین(ع) است نابود کنند. بسیاری می‌خواهند این پرچم را بیندازند اما «هیهات هیهات منا الذلة».
 
خالد جرادات در پاسخ به سوالی درباره اهداف رژیم صهونستی از ترور رهبران جنبش جهاد اسلامی گفت: این روند٬ تلاش برای ترتیب گزینه‌ها برای مرحله بعدی از مذاکرات یا طرح های صلح و معامله قرن است. آنها می‌دانند که جهاد اسلامی در مقابله با همه پروژه‌های سازش٬ در راس مقاومت ایستاده است. آنها می‌خواهند راه را هموار کنند تا هیچ‌کس نتواند و جرات نداشته باشد تا لب باز کرده و با چنین پروژه‌های سخیف و خائنانه و ظالمانه و ضد حقوق ملت ما مخالفت کند.
 
این رهبر جنبش جهاد اسلامی در این خصوص که اگر رژیم صهیونیستی این روند را تشدید کند٬ پاسخ جنبش جهاد اسلامی چگونه خواهد بود، خاطرنشان کرد که اگر رژیم اشغالگر بخواهد جنایتی مرتکب شود٬ با پاسخی شدیدتر مواجه خواهد شد. دشمن جنایتکاری که چنین ترورهای بزدلانه ای را انجام می دهد، خواهد دید که فرزندان جهاد اسلامی و فرزندان آزاده و مجاهد و قهرمانانی که راه امام حسین (ع) را ادامه می دهند، هرگز این جنایت را بدون پاسخ نخواهند گذاشت و چه جنایتکاران صهیونیستی و چه سایر جنایتکاران پاسخ خود را دریافت خواهند کرد.