هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 اسفند 1398
ساعت 07:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 آبان 1398 ساعت 15:29
سه شنبه 21 آبان 1398 15:17 ساعت
2019-11-12 15:29:32
شناسه خبر : 329963
کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزیر ورزش از وی خواهد خواست که ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون والیبال دوباره انجام شود.
کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزیر ورزش از وی خواهد خواست که ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون والیبال دوباره انجام شود.
 
روح الله حضرت پور نماینده مجلس شورای اسلامی درباره استعفای محمدرضا داورزنی در آستانه یک هفته به برگزاری انتخابات والیبال گفت: داورزنی باید بعد از ثبت نام‌ها استعفای خود را اعلام می‌کرد اما این کار را انجام نداد.
 
وی ادامه داد: طبق اعلام وزارت ورزش، انتخابات فدراسیون والیبال روز ۲۹ آبان قرار است برگزار شود. روز دوشنبه کمیسیون اصل نود در نامه ای به وزارت ورزش اعلام کرد که این عدالت نیست معاون ورزش قهرمانی کاندیدای ریاست فدراسیون والیبال نیز باشد و به دور از عدالت است و باید هر چه سریعتر استعفا دهد. براساس ماده ۸ آیین نامه شرایط احراز و چگونگی انتخاب رئیس فدراسیون ها، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت رئیس کمیسیون تطبیق شرایط احراز داوطلبان است و معاون وزیر خودش را تایید صلاحیت کرده و می تواند رقبا را در این مرحله حذف کند.
 
حضرت پور در ادامه تأکید کرد: پس از نامه کمیسیون اصل نود به وزارت ورزش، داورزنی چند ساعت بعد استعفای خود را اعلام کرد که این قانونی نمی باشد، چرا که او باید بعد از ثبت نام کاندیداها، استعفای خود را اعلام می کرد، نه اینکه در فاصله یک هفته تا برگزاری مجمع انتخاباتی استعفا دهد.
 
وی تصریح کرد: حال قرار است کمیسیون اصل نود نامه ای به وزارت ورزش ارسال کند و از وزیر ورزش بخواهد تا ثبت نام انتخابات از ابتدا برگزار شود و داورزنی نیز مانند سایر کاندیداها هیچ سمتی در وزارت نداشته باشد و بعد ثبت نام کند.
 
منبع:مهر