هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 3 اسفند 1398
ساعت 22:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 آبان 1398 ساعت 14:53
سه شنبه 21 آبان 1398 14:21 ساعت
2019-11-12 14:53:44
شناسه خبر : 329938
فرمانده کل ناجا گفت: با همت نیرو‌های ناجا توانسته‌ایم با شناسایی سر‌شاخه‌های قاچاق در داخل و خارج از کشور، اقدامات لازم را صورت دهیم.
فرمانده کل ناجا گفت: با همت نیرو‌های ناجا توانسته‌ایم با شناسایی سر‌شاخه‌های قاچاق در داخل و خارج از کشور، اقدامات لازم را صورت دهیم.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار حسین اشتری فرمانده کل ناجا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با راه‌اندازی پلیس گمرک و استقرار در ۱۳ گمرک میزان ورود کالای قاچاق کاهش یافت و این به معنای اثرگذاری مثبت استقرار پلیس در گمرکات است.
 
او افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی عزم جدی برای مقابله با قاچاق و تمرکز بر باند‌های سازمان یافته و شبکه‌ای دارد و با همت نیرو‌های ناجا توانسته‌ایم با شناسایی سر‌شاخه‌ها در داخل و خارج کشور، اقدامات لازم را صورت دهیم.
 
فرمانده کل ناجا گفت: مردم به مجموعه ناجا اعتماد دارند و این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است از این رو با تعیین اولویت‌های دوازده‌گانه در جهت کاهش جرائم تلاش می‌کنیم.
 
بیشتر بخوانید: راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی/ موافقت مقام معظم رهبری با ایجاد پلیس گمرک
 
سردار اشتری در پاسخ به سوالی در‌باره میزان کالای قاچاق کشف شده در ۸ ماهه سال جاری اظهار داشت: استان هرمزگان در بحث مبارزه با قاچاق سرآمد است و پرونده‌های کلان و دانه درشت در این استان به نتیجه رسیده‌اند.
 
او گفت: کشفیات کالای قاچاق سال جاری به لحاظ ارزش ریالی ۹۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.
 
فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: در بحث هوشمند کردن پلیس اقدامات خوبی صورت گرفته و در تلاشیم تا سال ۱۴۰۰ مجموعه پلیس کاملا هوشمند شود.