هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 14 بهمن 1398
ساعت 17:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 آبان 1398 ساعت 15:09
سه شنبه 14 آبان 1398 14:48 ساعت
2019-11-5 15:09:34
شناسه خبر : 329604
تولید فصل‌های جدید "نون.خ‌" و "پایتخت" به ترتیب از پاوه و شیرگاه آغاز می‌شود.
تولید فصل‌های جدید "نون.خ‌" و "پایتخت" به ترتیب از پاوه و شیرگاه آغاز می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، فصل جدید سریال "نون.خ" از 25 آبان‌ماه به بعد کار فیلمبرداری‌اش را آغاز می‌کند تا در ایام ماه مبارک رمضان مهیای شبکه یک سیما شود. پروژه دیگر این شب یعنی "پایتخت 6" هم از آذرماه کار خود را از شیرگاه و منزل نقی معمولی کاراکتر اصلی سریال که این روزها در حال ساخت است آغاز خواهد کرد تا دستِ این شبکه تلویزیونی برای 2 مناسبت مهم نوروز و رمضان پُر باشد و با طنز به استقبال این 2 مناسبت برود.
 
مهدی فرجی تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم با اشاره به کلید زدن "نون.خ" در روزهای آینده، گفت: تصویربرداری‌ فصل دوم "نون.خ" از 25 آبان‌ماه آغاز می‌شود.
 
وی در خصوص امضای تفاهمنامه‌ای با استانداری کرمانشاه، تأکید کرد: هفته آینده میان شبکه یک و استانداری کرمانشاه تفاهمنامه‌ای برای ساخت این سریال تلویزیونی امضاء خواهد شد.
 
تهیه‌کننده سریال تلویزیونی "نون.خ" درباره بازیگران جدید، گفت: دو سه بازیگر اصلی و تعدادی بازیگر فرعی به این پروژه اضافه می‌شوند؛ هنوز به قطعیت نرسیده‌ایم و در ایام کلید زدن و شروع فیلمبرداری، قطعی می‌شوند. بازیگران فصل اول "نون.خ" همگی در فصل دوم هم کنار ما هستند.
 
البته پیش از این خبرهایی به گوش رسیده بود که علی صادقی هم همچون هومن‌حاجی‌عبداللهی در فصل دوم «نون.خ» حضور ندارد این خبر را پیش از این تهیه‌کننده سریال در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، تکذیب کرده بود.
 
فرجی در خصوص قصه فصل دوم "نون.خ" توضیح داد: فصل دوم سریال، متن بسیار جذاب و ماجراهای دیدنی را به تصویر می‌کشد؛ ان‌شاءالله مورد استقبال بینندگان قرار می‌گیرد؛ این سری در خود استان کرمانشاهیم و مردم با فضاهای دیدنی این سریال هم آشنا می‌شوند. احتمالاً بخش‌هایی از کردستان هم در کارمان خواهد بود.
 
تهیه‌کننده سریال «نون.خ» در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش گروه «نون.خ» بر کاری با محتواتر و جذاب‌تر است و از هیچ‌کوششی در این راه دریغ نمی‌کنیم تا «نون.خ 2» 25 قسمتی برای ایام رمضان شبکه یک سیما آماده نمایش شود و یک‌بار دیگر شاهد رضایت مردم ایران باشیم.
 
به گزارش خبرنگار تسنیم،  فصل اول این سریال تلویزیونی از فردا شب ساعت 21 روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود؛ سعید آقاخانی که کارگردانی این سریال را برعهده دارد در نقش نورالدین خانزاده هم ایفای نقش کرد. حمیدرضا آذرنگ، خلیل پسرعموی نورالدین و علی صادقی کاراکتر سیروس داماد نورالدین بودند. فریده سپاه‌منصور، هومن‌ حاجی‌عبداللهی، نعیمه نظام‌دوست، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، شیدا یوسفی، ندا قاسمی، محمد زارع‌زاده، عابدین رضایی، حسین مرادی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، صبا ایزدپناه، وحید قاضی زاهد، سیروس سپهری، سیاوش مفیدی و... در فصل اول به‌عنوان بازیگر سریال «نون.خ» حضور داشتند.