هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 17 تير 1399
ساعت 23:59
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 4 آبان 1398 ساعت 15:15
شنبه 4 آبان 1398 15:00 ساعت
2019-10-26 15:15:29
شناسه خبر : 329202
وزیر انرژی روسیه گفت: « روسیه به همکاری فعال خود با عربستان سعودی و ائتلاف اوپک+ برای بهبود ثبات و قابل پیش‌بینی بودن بازار ادامه می‌دهد».
وزیر انرژی روسیه گفت: « روسیه به همکاری فعال خود با عربستان سعودی و ائتلاف اوپک+ برای بهبود ثبات و قابل پیش‌بینی بودن بازار ادامه می‌دهد».
 
 به گزارش رجانیوز به نقل از رویترز، وزیر انرژی روسیه گفت کشورش به همکاری نزدیک خود با عربستان سعودی،اوپک و تولیدکنندگان نفت غیر اوپک برای گسترش ثبات بازار و قابل پیش‌بینی بودن آن ادامه می دهد.
 
  اظهارات الکساندر نواک یک روز پس از آن صورت گرفت که ایگور سچین، مدیرعامل شرکت نفت روسی رزنفت گفت حمله های سپتامبر به تاسیسات نفتی عربستان تردیدهایی در مورد قابل اطمینان بودن این کشور به عنوان یک عرضه کننده به وجود آورده است.
 
نواک گفت:«  بازگشت سریع عربستان به ظرفیت کامل تولید پس از حمله های پهپادی یکبار دیگر بر  حرفه ای و قابل اطمینان بودن بزرگترین تولید کننده های نفت دنیا تاکید کرد».
 
« روسیه به همکاری فعال خود با عربستان سعودی و ائتلاف اوپک+ برای بهبود ثبات و قابل پیش‌بینی بودن بازار ادامه می‌دهد».
 
اوپک+ که ائتلافی بین اعضای اوپک و سایر تولید کنندگان بزرگ غیر اوپک از جمله روسیه است، از اول ژانویه 2019 طی قراردادی تولید نفت را 1.2 میلیون بشکه در روز برای حمایت از بازار پایین آورده است.
 
این قرارداد تا 2020 ادامه دارد و این تولیدکنندگان در پنجم و ششم دسامبر دیدار می کنند تا سیاست خود را بررسی کنند.