هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 1 آبان 1398 ساعت 15:09
چهارشنبه 1 آبان 1398 15:05 ساعت
2019-10-23 15:09:50
شناسه خبر : 329105
در یک کامیون در جنوب شرقی انگلیس جسد ۳۹ نفر کشف شده است.
در یک کامیون در جنوب شرقی انگلیس جسد ۳۹ نفر کشف شده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از راشاتودی، در یک کامیون در جنوب شرقی انگلیس جسد ۳۹ نفر کشف شده است. این کامیون که در آن ۳۹ جسد کشف شده در منطقه صنعتی «گریز» واقع در استان اسکس در شرق لندن پارک شده بود و پلیس در نخستین ساعات بامداد امروز چهارشنبه یکم آبان اجساد قربانیان را در قسمت بار آن کشف کرد.
 
پلیس انگلیس می‌گوید راننده این کامیون که یک مرد ۲۵ ساله اهل ایرلند شمالی است به ظن ارتباط داشتن با این جنایت بازداشت شده است.
 
پلیس بامداد امروز شعاع بزرگی از منطقه را بر روی رفت و آمد خودروها بست. این مسئله باعث بروز ترافیک شدید در اطراف این مکان و ممنوعیت دسترسی به کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی واقع در آنجا شده است.
 
آندرو مارینر، فرمانده پلیس منطقه اسکس به رسانه‌ها گفت: این یک حادثه غم‌انگیز است که طی آن افراد زیادی جان خود را از دست داده‌اند. تحقیقات ما برای تشخیص این که چه اتفاقی برای این افراد افتاده، در جریان است.
 
وی با بیان این که کار تشخیص هویت جان‌باختگان در حال انجام است افزود که این کار ممکن است به طول بینجامد.
 
به گفته این افسر پلیس، کامیون کشف شده احتمالا از بلغارستان آمده و در روز شنبه ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) از طریق منطقه «هولیهد» در ولز، وارد خاک انگلیس شده است.
 
در پی اعلام کشف دهها جسد ناشناس در کامیونی در شرق لندن، بوریس جانسون گفت که از شنیدن این خبر یکه خورده است.
 
نخست وزیر انگلیس بامداد چهارشنبه گفت: من با شنیدن خبر این رویداد فاجعه‌بار در اسکس یکه خوردم. آخرین اخبار این رویداد را به طور مرتب از وزارت کشور می‌گیرم و اکنون داریم ضمن همکاری نزدیک با پلیس اسکس بررسی می‌کنیم تا ببینیم دقیقا چه اتفاقی افتاده است. با همه افرادی که نزدیکان‌شان را در این حادثه از دست داده‌اند اظهار همدردی می‌کنم.