هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 1 آبان 1398 ساعت 14:54
چهارشنبه 1 آبان 1398 14:53 ساعت
2019-10-23 14:54:53
شناسه خبر : 329094
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس از جلسه ویژه این کمیسیون برای بررسی علل کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌های عرضه سوخت خبر داد.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس از جلسه ویژه این کمیسیون برای بررسی علل کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌های عرضه سوخت خبر داد.
 
حسین امیری‌خامکانی نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از ارسال گزارش‌هایی به این کمیسیون مبنی بر کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌های سوخت اغلب شهرهای کشور خبر داد و گفت: هنوز دلایل کاهش عرضه بنزین سوپر در جایگاه‌‌های عرضه سوخت مشخص نیست که باید مشخص شود.
 
وی افزود: نباید در عرضه انواع سوخت مصرفی خودروها به شهروندان خللی ایجاد شود، زیرا در این صورت تمامی ساختارها و روند خدمات‌رسانی مختل می‌شود؛ گزارش‌های بسیاری از اقصی نقاط کشور به کمیسیون انرژی مجلس مبنی بر کاهش عرضه بنرین سوپر از سوی جایگاه‌های سوخت ارسال شده که آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
 
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌هایی که در کمیسیون انرژی مجلس انجام داده‌ایم، قرار است گزارش‌‌های ارسالی درباره کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌های عرضه سوخت را در جلسه ویژه‌ای مورد بررسی قرار دهیم.
 
خامکانی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس، نه‌ تنها نباید مشکلی در زمینه تأمین بنزین در کشور وجود داشته باشد، بلکه می‌توان بخشی از این تولید را نیز صادر کرد، بنابراین مسئولان باید درخصوص قطع عرضه بنزین سوپر پاسخگو باشند.
 
منبع:تسنیم