هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 23 تير 1399
ساعت 12:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 1 آبان 1398 ساعت 13:30
چهارشنبه 1 آبان 1398 13:15 ساعت
2019-10-23 13:30:38
شناسه خبر : 329073
ترامپ اشتراک کاخ سفید در روزنامه های واشنگتن پست و نیویورک تایمز را لغو کرد.
ترامپ اشتراک کاخ سفید در روزنامه های واشنگتن پست و نیویورک تایمز را لغو کرد.
 
استفانی گریشام، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اشتراک روزانه کاخ سفید در روزنامه های واشنگتن پست و نیویورک تایمز را لغو کرده است.
 
ترامپ در مصاحبه اخیر خود با شبکه فاکس نیوز این دو روزنامه را دروغ پرداز توصیف و تاکید کرده بود که نمی خواهد آنها را در کاخ سفید ببیند.
 
ترامپ پس از راهیابی به ریاست جمهوری حملات تندی را علیه روزنامه ها و رسانه های آمریکایی از جمله واشنگتن پست، نیویورک تایمز، سی ان ان و ان بی سی آغاز کرده و آنها را فاسد و دروغ پرداز توصیف کرده است.
 
واشنگتن پست اخیرا با اشاره به اینکه دونالد ترامپ در دوره تصدی کاخ سفید تا ۵ اوت ۱۲ هزار و ۱۹ ادعای غلط یا گمراه‌کننده و دروغ بیان کرده است، به طور مشخص به اظهارات رئیس‌جمهوری آمریکا درباره مهاجرت و اقتصاد اشاره کرد.
 
این روزنامه همچنین بااشاره به ماجرای تیراندازی خونین در «تگزاس» و «اوهایو»، به گسترش نژادپرستی در جامعه و اقدامات نژادپرستانه رئیس‌جمهور آمریکا تاخت و نوشت: «ترامپ در حال نابود کردن آمریکاست.»
 
روزنامه نیویورک تایمز نیز پیشتر، ترامپ را ناتوان و گرفتار در مخمصه خود ساخته مقابل ایران توصیف کرد و در جایی دیگر با اشاره به اقدامات وی و سوء استفاده او از قدرت، ترامپ را بدترین رئیس‌ جمهوری آمریکا در طول تاریخ توصیف کرد.
 
منبع:العالم