هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 مهر 1399
ساعت 15:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 24 مهر 1398 ساعت 13:41
چهارشنبه 24 مهر 1398 13:38 ساعت
2019-10-16 13:41:51
شناسه خبر : 328758
می‌توان گفت که سرنوشت‌سازترین آزمون، آزمون کنکور است. از این‌رو تمامی دانش‌آموزان دبیرستانی و هنرستانی در این مقطع علاوه‌بر استرس پشت سرگذاشتن دروس مدرسه و کسب رتبه بالا در کنکور، استرس روبه‌رو شدن با دروس پیچیده دانشگاه را نیز دارند به ویژه دروس تخصصی و گیج‌کننده‌ای مانند آمار و احتمالات. از طرفی به دلیل مشکلات متعددی که در کلاس‌های عمومی یا گروهی وجود دارد مانند تراکم بالای دانش‌آموزان و دانشجویان، محدودیت زمانی و حل نکردن تمرینات و نمونه سوالات زیاد اکثر دانش‌آموزان دروس مدرسه را به خوبی درک نمی‌کنند به ویژه دروس تخصصی از این‌رو استرس زیادی را برای شرکت در آزمون کنکور پشت سر می‌گذارند و نمی‌توانند درصد بالایی از سوالات دروس تخصصی را در آزمون کنکور را پاسخ دهند.

البته این درد مشترک دانشجویان نیز است چراکه کسب نمرات بالا در دروس دانشگاهی به ویژه دروس گیج‌کننده و مبهمی مانند آمار برای دانشجویان خیلی سخت است. بهترین راهکار برای آموزش اصولی دروس عمومی و تخصصی برای شرکت در آزمون کنکور و کسب رتبه بالا در آن و همچنین یادگیری و درک عمیق دروس دانشگاهی شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی است. چراکه انتخاب معلم خصوصی برعهده خود شماست از این‌رو شما می‌توانید بهترین معلم خصوصی را از بزرگترین مرکز تدریس خصوصی، مجموعه سپاه دانش انتخاب کنید. در ادامه شما را با تدریس خصوصی کنکور و دروس دانشگاهی با مجموعه سپاه دانش بیشتر آشنا خواهیم کرد.

تدریس خصوصی کنکور

 

 

 

همانطور که می‌دانید آزمون کنکور شامل سوالات مختلفی از دروس عمومی و دروس تخصصی است از این‌رو شما باید برای آماده شدن جهت شرکت در آزمون کنکور تمامی دروس عمومی و تخصصی مقطع دبیرستان را به خوبی مطالعه کنید و تمرینات و نمونه سوالات زیادی را برای هر درسی به صورت جداگانه حل کنید تا هیچ مشکل یا سوال حل نشده‌ای در خصوص هیچ یک از دروس عمومی و تخصصی در ذهن شما باقی نماند. از این‌رو می‌توان گفت که مدت زمان شما برای آماده شدن جهت شرکت در آزمون کنکور متناسب با تعداد دروس عمومی و تخصصی که باید مرور و مطالعه کنید محدود است بنابراین باید با سرعت بالایی در خصوص مطالعه تمامی دروس و حل تمرین و نمونه سوال به ویژه برای دروس تخصصی حرکت کنید.

شرکت در کلاس‌های عمومی آموزشگاه‌های کنکور تنها زمان و پول شما را به هدر می‌دهد. از این‌رو بهترین راهکار جهت افزایش سرعت یادگیری، درک عمیق دروس و حل تمرینات و نمونه سوال‌های زیاد برای هر درس، شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی کنکور است. از آن‌جایی که در کلاس‌های تدریس خصوصی کنکور شما مجبور نیستید به آموزشگاه‌های کنکور بروید و معلم خصوصی به منزل شما می‌آید، زمان شما در مسیر رفت و آمد تلف نخواهد شد و از طرفی در کلاس‌های تدریس خصوصی کنکور خبری از تعداد بالای دانش‌آموزان نیست و تمامی تمرکز معلم خصوصی بر روی مرور دروس عمومی و تخصصی، رفع اشکالات و حل تمرینات و نمونه سوالات زیاد است.

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

کابوس شب‌های امتحان، درد مشترک اکثر دانشجویان است به ویژه اگر قرار باشد امتحان یک درس تخصصی مبهم و گیج‌کننده را پشت سر بگذارند. این مشکلات برای دانشجویان ترم یکی که تازه وارد دانشگاه شده‌اند کمی بغرنج‌تر است. از طرفی یادگیری اصولی و درک عمیق دروس تخصصی در دانشگاه درصورتی که قصد داشته باشید در رشته خود کار کنید از اهمیت بسزایی برخوردار است. این استرس‌ها از جایی بیشتر می‌شود که در کلاس‌های عمومی دانشگاه به دلیل تراکم بالای دانشجویان نتوانید سوال‌های خود را از اساتید بپرسید و کلاس درس را با ابهامات زیادی که در ذهن شما می‌چرخد ترک کنید. بهترین راهکار این است که یک معلم خصوصی را در زمینه دروس تخصصی که درک آن‌ها برایتان سخت است انتخاب کنید تا با شرکت در جلسات تدریس خصوصی دروس دانشگاهی به راحتی دروس تخصصی رشته خود را درک کنید و بتوانید نمرات بالایی را در آن‌ها به دست آورید. فراموش نکنید که شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی دروس دانشگاهی تنها برای کسب نمرات بالا در این دروس نیست بلکه در آینده شغلی شما نیز تاثیر بسزایی دارد چراکه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، موجب می‌شود درک عمیقی نسبت به این دروس پیدا کنید و هیچ‌گاه آن‌ها را فراموش نکنید.

تدریس خصوصی آمار

یکی از دروس دانشگاهی که کمی گیج‌کننده و مبهم به نظر می‌رسد، درس آمار است. از آن‌جایی که اساتید دانشگاه‌ها به دلیل تعداد بالای دانشجویان در کلاس‌ها بیشتر بر روی کنترل کلاس متمرکز هستند تا حل تمرینات زیاد، اکثر دانشجویان به دلیل درک نکردن این درس به حفظ کردن فرمول‌های آن بسنده می‌کنند اما سر جلسه امتحان تمام آنچه که حفظ کرده بودند از یاد می‌برند. چاره یادگیری اصولی و فهمیدن درس آمار حل تمرینات زیاد است که در کلاس‌های عمومی دانشگاه امکان‌پذیر نیست اما معلم خصوصی در کلاس‌های تدریس خصوصی آمار علاوه‌بر آموزش این درس، هیچ تمرین و سوال حل نشده‌ای را در آن باقی نخواهد گذاشت. درضمن سرعت یادگیری این درس به صورت چشم‌گیری افزایش پیدا خواهد کرد.

 

 

 

مجموعه سپاه دانش به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین مراکز تدریس خصوصی، بهترین و مجرب‌ترین معلمین خصوصی را در زمینه تدریس خصوصی کنکور و دروس دانشگاهی در اختیار شما قرار می‌دهد اما لازم است اشاره کنیم که حیطه کاری این مرکز تنها به معرفی معلمین خصوصی در این زمینه محدود نمی‌شود بلکه مجموعه سپاه دانش متخصص‌ترین معلمین خصوصی با سابقه کار طولانی را در زمینه تدریس خصوصی دروس عمومی، دروس خصوصی، آیلتس، تافل، کامپیوتر و برنامه‌نویسی در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین می‌توانید از طریق آدرس www.sepahedanesh.com به وب سایت سپاه دانش مراجعه کنید و بهترین معلمین خصوصی را در زمینه موردنظر خود پیدا کنید.