هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 26 اسفند 1398
ساعت 21:27
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 23 مهر 1398 ساعت 15:30
سه شنبه 23 مهر 1398 15:28 ساعت
2019-10-15 15:30:06
شناسه خبر : 328731
مشاور سابق فرمانده کل سپاه گفت: روح الله زم مفسد فی‌الارض و محارب با نظام جمهوری اسلامی ایران است.
مشاور سابق فرمانده کل سپاه گفت: روح الله زم مفسد فی‌الارض و محارب با نظام جمهوری اسلامی ایران است.
 
سردار سرتیپ پاسدار علیرضا افشار معاون اسبق سیاسی وزارت کشور و مشاور سابق فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،  در واکنش به خبر دستگیری سرشبکه سایت معاند آمدنیوز اظهار کرد: اینکه فردی که برای او سیستم‌های حراستی بسیار مدرن برنامه ریزی شده بود توسط جوانان سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شده، بسیار توفیق بزرگی است.
 
او ادامه داد: این دستگیری نشان داد که سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از چه تجهیزات پیشرفته‌ای برخوردار است.
 
معاون اسبق سیاسی وزارت کشور تاکید کرد: روح الله زم، مفسد فی‌الارض و محارب با نظام جمهوری اسلامی ایران است؛ این فرد آموزش‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف از جمله آشوب در کشور را در قالب سایت و کانال آمدنیوز طی سال‌ها تبلیغ کرد و به همین خاطر مفسد فی‌الارض است.
 
او افزود: این فرد در جریان‌های مخالف با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضور داشته و گروه‌های زیادی را برای مقابله با نظام ایجاد کرده و علنا در زمینه‌های ساخت تجهیزات منفجره، ترور ورود و برای براندازی نظام اقدام کرده و به همین خاطر محارب است.
 
سردار افشار تاکید کرد: روح الله زم تحت حمایت کشور‌ها و دستگاه‌های اطلاعاتی، چون فرانسه و سایر کشور‌های غربی که ادعای مبارزه با تروریسم را دارند قرار داشت که این نشان دهنده دروغ بودن اظهارات آن‌ها است.
 
معاون اسبق سیاسی وزارت کشور ادامه داد: فهرست جرائم زم آنقدر بلند است که اصلا جای دفاع نمی‌گذارد و حتی با اظهار پشیمانی نمی‌تواند از زیر بار مجازات‌های سنگینی که باید تحمل کند فرار کند.
 
او با بیان اینکه افراد زیادی از طریق فعالیت‌های این فرد به شهادت رسیدند و یا گمراه شده اند، بیان کرد: این فرد اسناد زیادی را با سربرگ‌های نظام جعل کرد که موجب فریب افکار عمومی شد و به همین خاطر نمی‌توان با یک اظهار پشیمانی ساده از آنها گذشت و قطعا ملت ایران این موضوع را از دستگاه قضا پیگیری خواهد کرد.
 
مشاور سابق فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به این موضوع که باید منابع داخلی که با روح الله زم همکاری کردند نیز شناسایی و محاکمه شوند، خاطر نشان کرد: برخی در این مسیر گمراه شدند که برای جبران باید در راستای مظلومیت ملت و رهبری معظم انقلاب اسلامی اقدام واقعی داشته باشند تا صداقت آنها در توبه آشکار شود.
 
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان