هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 23 مهر 1398 ساعت 14:36 2019-10-15 14:36:49
شناسه خبر : 328713
آیت‌الله نوری همدانی در دیدارمبلغان دهه آخر صفر گفت: امروز سپاه و نیروهای مسلح موجبات افتخار ملت را فراهم کردند و مجال را از ضد انقلاب گرفتند و توطئه‌های دشمن را خنثی کردند.
آیت‌الله نوری همدانی در دیدارمبلغان دهه آخر صفر گفت: امروز سپاه و نیروهای مسلح موجبات افتخار ملت را فراهم کردند و مجال را از ضد انقلاب گرفتند و توطئه‌های دشمن را خنثی کردند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، آیت‌الله العظمی محمدحسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید در دیدار مبلغان دهه آخر صفر که از سوی دفتر معظم له اعزام می‌شوند، ابراز داشت: امروز اربعین تجلی شکوه و عظمت اسلام ناب و تشیع است و شک نداریم که این حرکت عظیم زمینه‌ساز ظهور خواهد بود.
 
وی افزود: امروز مبلغان باید فضاهای مجازی را رصد کنند و شبهاتی راکه دشمن در حال بمباران آن است، را بشناسند و پاسخ مستدل و دقیق دهند.
 
آیت‌الله نوری همدانی تصریح کرد: امروز دشمنان اسلام و انقلاب با اتاق‌های فکر مجهز وارد عرصه مبارزه با دین و انقلاب شده‌اند و از هر طریق ممکن می‌خواهندضربه بزنند.
 
وی ادامه داد: یکی دیگر از نقشه‌های دشمن القاء ناامیدی و ناکارآمدی نظام اسلامی است که مسؤولان باید با عملکرد صحیح، مدیریت درست، ایجاد رفاه، حل مشکل معیشت و ایجاد اشتغال نقشه دشمن را برملا کنند.
 
این مرجع تقلید با اشاره به برکات و ثمرات زیاد انقلاب اسلامی بیان داشت: کمبودهایی وجود دارد و برای رسیدن به جایگاه مطلوب فاصله است. اما خدمات چهل سال گذشته بسیار بیشتر است و قابل مقایسه با قبل انقلاب نیست.
 
وی امنیت را در ابعاد مختلف مهم توصیف کرد و گفت: امروز اقتدار نیروهای مسلح لرزه بر اندام دشمن انداخته و کار اطلاعاتی اخیر سپاه در دستگیری و رسوایی مزدوران ضد انقلاب و شبکه جاسوسی دشمن قابل تقدیر است.
 
آیت‌الله نوریی همدانی خاطرنشان کرد: امروز سپاه و نیروهای مسلح موجبات افتخار ملت را فراهم کردند و مجال را از ضد انقلاب گرفتند و توطئه‌های دشمن را خنثی کردند.