هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 12 تير 1399
ساعت 09:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 22 مهر 1398 ساعت 11:56
دوشنبه 22 مهر 1398 11:07 ساعت
2019-10-14 11:56:39
شناسه خبر : 328624
جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن بر قدرت جمهوری اسلامی ایران اعتراف و اذعان دارد گفت: دشمن جرأت شلیک حتی یک تیر به‌سمت ما را ندارد.
 جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن بر قدرت جمهوری اسلامی ایران اعتراف و اذعان دارد گفت: دشمن جرأت شلیک حتی یک تیر به‌سمت ما را ندارد.
 
سردار علی فدوی ، با اشاره به پاسخ قاطع جمهوری اسلامی ایران در برابر هرگونه تعهد، تجاوز و یا ماجراجویی دشمن اظهار داشت: دشمنان ما از خبیث‌ترین افراد هستند که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون بارها علیه این انقلاب و نظام سخن گفته و عمل کرده‌اند که البته این رفتارها و سخنان دشمنان خبیث ما همچنان ادامه دارد اما با این حال، قدرت جمهوری اسلامی ایران، عظمت و اقتدار نظام اسلامی ما به حدی رسیده که دشمن بر این قدرت و صلابت و اقتدار اعتراف و اذعان دارد.
 
وی افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران به الگوی موفق برای همه آزادی‌خواهان دنیا و مسلمانان جهان تبدیل شده و این موضوعی است که سایرین نیز به آن اعتراف می‌کنند که این بیانگر عظمت و شکوه انقلاب اسلامی است.
 
فدوی ادامه داد: دشمنان بدانند که در برابر هر تعدی یا کوچکترین حرکتی علیه کشور  و انقلاب اسلامی، جوابی سخت، محکم و قاطع دریافت می‌کنند، این درحالی است که با گذشت بیش از 30 سال از پایان جنگ کشوری جرأت شلیک حتی یک گلوله و تیر به‌سمت ما را ندارد که نشان می‌دهد دشمن به قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی به‌خوبی واقف است.
 
وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی نقشی مهم در تفکر مردم دنیا داشته به‌طوری که چه در لبنان، چه در فلسطین و یمن، عراق و سوریه و هرجایی که ملت مسلمان، ملتی آزاده با اقتدای به جمهوری اسلامی حرکتی ضد استکبار و ظلم به‌راه انداخته دشمن در آن منطقه با شکست مواجه شده‌ به‌طوری که حتی برای یک بار استکبار جهانی، آمریکا و شیاطین نمی‌توانند بگویند "اقدامی کرده‌ایم که با موفقیت مواجه شده است".
 
جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: وضعیت کنونی انقلاب اسلامی و دشمنان آن مهم است و در روایات نیز ذکر شده که "مؤمن همه چیز است و کافر هیچ‌چیز نیست" و زمانی که اوضاع این‌گونه است تنها باید از مسائل مثبت حرف به‌میان آورد و تبلیغ کرد.
 
منبع:تسنیم