هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 5 فروردين 1399
ساعت 16:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 22 مهر 1398 ساعت 11:54
دوشنبه 22 مهر 1398 11:07 ساعت
2019-10-14 11:54:38
شناسه خبر : 328622
در حالی روند خروج زائران اربعین از کشور به سمت کربلای معلی همچنان ادامه دارد که گزارش خبرنگار تسنیم از مرز خسروی بیانگر عادی بودن شرایط خروج زائران از این مرز است.
 در حالی روند خروج زائران اربعین از کشور به سمت کربلای معلی همچنان ادامه دارد که گزارش خبرنگار تسنیم از مرز خسروی بیانگر عادی بودن شرایط خروج زائران از این مرز است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، علی‌رغم ازدحام  زائران در روزهای گذشته برای خروج از مرز خسروی هم اکنون تردد  بسیار روان و روند انجام امور خروج و کنترل گذرنامه توسط ماموران نیروی انتظامی به صورت عادی و بدون هرگونه معطلی در حال انجام است.
 
به گفته مسئولان در مرز خسروی اصلی‌ترین دلیل ایجاد ازدحام در روزهای گذشته، ورود دیرهنگام زائران به محوطه گمرک جهت انجام امور خروجی بوده است، به صورتی که زائران محترم در ساعات پایانی کار ماموران کنترل گذرنامه وارد محوطه می‌شدند و مجبور می‌شدند تا بازگشایی مجدد مرز تا فردا منتظر بمانند.
 
 ساعت کار مرز خسروی برای انجام امور گمرکی و خروج هر روز از ساعت 7 صبح تا16:30 است که زائران می‌توانند با تنظیم و مدیریت زمان سفر کمترین زمان معطلی در مرز را تجربه کنند.
 
هیچ محدودیتی در هیچ یک از مسیرهای استان کرمانشاه برای تردد خودروها نیست
 
سرهنگ محمد حیدری نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به کاهش  ورود زائران به مرزهای خروجی استان کلیه محدودیت‌های اعمال شده برای خودروها در مسیر اسلام‌آباد غرب تا قصرشیرین لغو شده و هم اکنون هیچ محدودیتی در هیچ یک از مسیرهای استان کرمانشاه برای تردد خودروها نداریم.
 
فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه  افزود: البته لازم است زائران درنظر داشته باشند که با آغاز دوره بازگشت زائران از کربلای معلا ممکن است در روزهای آینده تراکم جمعیت در مسیرهای برگشت ایجاد شود به همین دلیل بهتر است زائران محترم زمان برگشت خود را مدیریت کنند.
 
حیدری همچنین تاکید کرد: تردد در محورهای مواصلاتی استان به‌طرف مرز خسروی آرام و روان است و هیچ محدودیتی در ساعات تعیین‌شده برای عبور زائران از مرز خسروی وجود ندارد و با توجه به مدیریت و کنترل جمعیت  زائران امروز در عرض چند دقیقه به‎راحتی از مرز خارج می‌شوند.