هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 21 مهر 1398 ساعت 12:24
يكشنبه 21 مهر 1398 10:59 ساعت
2019-10-13 12:24:59
شناسه خبر : 328582
نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: هم‌اکنون فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی بانه آماده بهره‌برداری و واگذاری به سرمایه‌گذاران است.
نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: هم‌اکنون فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی بانه آماده بهره‌برداری و واگذاری به سرمایه‌گذاران است.
 
محسن بیگلری عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی ، از بهره‌برداری از فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی بانه خبر داد و اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی بانه و مریوان در دولت احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق تصویب شد اما متأسفانه مریوان به فراموشی سپرده شد.
 
وی در پاسخ به این سؤال که "چطور منطقه ویژه اقتصادی بانه اجرایی اما مریوان تصویب نشد؟!" ابراز کرد: بنده پس از تصویب این طرح، در صحن مجلس از نعمت‌زاده وزیر صمت وقت سؤال کردم و خواستار اجرای مصوبه شدم که پس از آن جلسه‌ای با حضور خود وزیر، زاهدی استاندار سابق و مسئولان مربوطه کردستان تشکیل و دستورات لازم داده شد.
 
نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس تصریح کرد: خوشبختانه هم‌اکنون فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی بانه آماده بهره‌برداری و واگذاری به سرمایه‌گذاران است.
 
وی در پاسخ به این سؤال که آیا زیرساخت‌های لازم منطقه ویژه اقتصادی بانه فراهم شده است، گفت: زیرساخت‌‌های آن تقریباً آماده است! زمانی‌که فاز نخست آن را واگذار کرده، برق و آب کافی بوده و آسفالت آن هم انجام شده است.
 
بیگلری خاطرنشان کرد: از سرمایه‌گذاران دعوت می‌کنیم از فرصت و موقعیت مناسب منطقه ویژه اقتصادی بانه برای سرمایه‌گذاری استفاده کنند.
 
منبع:تسنیم