هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 13 خرداد 1399
ساعت 02:49
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 18 مهر 1398 ساعت 11:57
پنجشنبه 18 مهر 1398 11:50 ساعت
2019-10-10 11:57:02
شناسه خبر : 328494
نایب رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان اعلام کرد رئیس‌جمهور آمریکا پوچی دخالت‌های نظامی کشورش در منطقه را پذیرفته است.
نایب رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان اعلام کرد رئیس‌جمهور آمریکا پوچی دخالت‌های نظامی کشورش در منطقه را پذیرفته است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شیخ «علی دعموش» نایب رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان در مراسمی در منطقه «حارة حریک» در بیروت با اشاره به جنگ روانی، رسانه‌ای، سیاسی و اقتصادی دشمن گفت: هیچ کدام از این‌ها نمی‌تواند عنصر ایمان و تعهد ما نسبت به اعتقادات و مسئولیت‌هایمان را به کشور و مردم تضعیف کند.
 
شیخ علی دعموش تلاش آمریکا و رژیم صهیونیستی با خیال خام نابودی مقاومت در منطقه را تلاشی مستمر از گذشته‌های دور تا امروز دانست و تصریح کرد فشار آمریکا امروز بر برهم زدن وحدت لبنان معطوف شده است.
 
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله با تاکید بر اینکه رئیس جمهور آمریکا پوچی دخالت‌های نظامی کشورش در منطقه را پذیرفته است، افزود بیانیه دونالد ترامپ در مورد عقب نشینی از شرق فرات و شمال سوریه یک اعتراف واقعی است وقتی آن‌ها نتوانستند به اهداف خود در سوریه برسند پوچی حضور نظامی‌شان را پذیرفتند، آمریکا کُرد‌ها را در سوریه رها کرد، آن‌ها به دنبال منافع خود بودند و به هیچ تعهدی پایبند نیستند.
 
شیخ علی دعموش تحریم‌های آمریکا علیه لبنان را جنگ اقتصادی با مردم لبنان خواند و افزود مسئولیت هر گونه تنش اقتصادی و بر هم زدن ثبات داخلی لبنان متوجه آمریکاست.
 
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله تاکید کرد حزب‌الله تسلیم تحریم‌ها و فشار‌های آمریکا نخواهد شد و به کسی نیز اجازه نمی‌دهد منافع مردم را به خطر بیندازد و کشور را به سمت فروپاشی سوق دهد.