هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 15 خرداد 1399
ساعت 09:07
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 18 مهر 1398 ساعت 10:47
پنجشنبه 18 مهر 1398 10:05 ساعت
2019-10-10 10:47:03
شناسه خبر : 328460
رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی استان گفت: مسیر ورودی شمالی شهر مهران تا اطلاع ثانوی بسته شده و زائران می‌توانند از طریق ورودی شرقی وارد مهران شوند.
رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی استان گفت: مسیر ورودی شمالی شهر مهران تا اطلاع ثانوی بسته شده و زائران می‌توانند از طریق ورودی شرقی وارد مهران شوند.
 
 سرهنگ ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام صبح امروز اظهار داشت: با توجه به افزایش حجم ورودی از سمت شمال به داخل شهر مهران و تراکم ترافیک در بلوار امام(ع) و همچنین عدم پاسخگویی ظرفیت معابر، به‌منظور توزیع منطقی ترافیک در کلیه معابر شهر از محل کمربندی شمالی بار ورودی به سمت مدخل شرقی هدایت می‌شوند.
 
وی با بیان اینکه فعلاً برنامه‌ای برای لغو این محدودیت در دستور کار نیست، افزود: رانندگان برای حرکت به سمت پایانه مرزی از کمربندی واقع در ضلع شرقی مهران استفاده کنند.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خاطرنشان کرد: در این راستا تردد کلیه کامیون‌های حامل اثاثیه موکب و اتوبوس‌های برون شهری در داخل شهر مهران ممنوع است.
 
وی در خصوص آخرین وضعیت ترافیک در شهرستان مهران عنوان کرد: هم‌اکنون جریان ترافیک در معابر درون شهری مهران روان و عادی است، در حالی که تردد در مبادی ورودی سنگین و پرحجم گزارش می‌شود.
 
کهزادی در پایان با اشاره به شروع پیاده‌روی زائران در داخل مهران از رانندگان خواست با رعایت سرعت مطمئنه و توجه کامل به جلو، مراقب زائران پیاده به خصوص در شب هنگام باشند.
 
منبع:فارس