هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 23 تير 1399
ساعت 22:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 15 مهر 1398 ساعت 15:31
دوشنبه 15 مهر 1398 14:09 ساعت
2019-10-7 15:31:48
شناسه خبر : 328311
مرجع تقلید شیعیان ‌با انتقاد ا‌ز هنجارشکنی‌های بی‌حجابی در جامعه گفت: صداوسیما و مراکز اداری باید با هماهنگی با یکدیگر به ترویج عفاف و حجاب در جامعه بپردازند.
مرجع تقلید شیعیان ‌با انتقاد ا‌ز هنجارشکنی‌های بی‌حجابی در جامعه گفت: صداوسیما و مراکز اداری باید با هماهنگی با یکدیگر به ترویج عفاف و حجاب در جامعه بپردازند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، آیت‌الله نوری همدانی ظهر امروز در دیدار سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشت: کار نیروی انتظامی بسیار مهم است و ایجاد امنیت یکی از رسالت‌های مهم آن است.
 
وی افزود: امنیت، عدالت و فراوانی نعمت ازجمله موضوعات مهم و مور تأکید است و نیروی انتظامی به‌خوبی توانسته امنیت را در جامعه ایجاد کند.
 
مرجع تقلید شیعیان تأمین امنیت مرزها را موضوع بسیار مهمی دانست و تصریح کرد: پرسنل نیروی انتظامی در گرما و سرما و راه‌های کشور به رسالت خود عمل می‌کنند که کار بسیار بزرگی است.
 
استاد سطوح عالی حوزه علمیه با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه بیان کرد: بی‌حجابی یکی از هنجارشکنی‌هایی است که در جامعه وجود دارد و در دین اسلام رعایت حجاب مورد تأکید است.
 
آیت‌الله نوری همدانی بابیان اینکه صداوسیما و مراکز اداری باید با هماهنگی با یکدیگر به ترویج عفاف و حجاب در جامعه بپردازند، ادامه داد: حجاب موضوع بسیار مهم و باارزشی است و باید موردتوجه باشد و برای ترویج این فریضه الهی همه اهتمام داشته باشند.
 
وی با تقدیر از فعالیت‌های سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: شما از خانواده نجابت و تقوا و اهل دین هستید و پدرتان کتابی دارد که بسیار باارزش است.