هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 26 دى 1398
ساعت 09:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 14 مهر 1398 ساعت 15:23 2019-10-6 15:23:31
شناسه خبر : 328223
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از افزایش تردد زائران اربعین حسینی در مرز بین المللی چذابه خبر داد.
 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از افزایش تردد زائران اربعین حسینی در مرز بین المللی چذابه خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، غلام عباس بهرامی نیا اظهار کرد: روز جمعه هفت هزار و ۸۸۳ زائران اربعین حسینی از مرز چذابه تردد داشتند که این رقم در روز گذشته به هشت هزار و ٦٦۸ نفر رسید که بیانگر افزایش میزان تردد از این مرز است.
 
وی افزود: روز گذشته هفت هزار و ۴٢۵ زائر ایرانی از مرز چذابه خارج و ۸۹۴ زائر نیز از این مرز وارد کشور شدند.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد: همچنین از این مرز  ۱۹٧ نفر خروج  و ۱۵٢ نفر ورود مسافر خارجی در روز شنبه به ثبت رسید.
 
بهرامی نیا در خصوص تردد زائران اربعین حسینی از مرز شلمچه گفت: مجموع تردد ثبت شده از این مرز در روز شنبه ۴۳ هزار و ۹۴ نفر بود که این عدد شامل ۳۴ هزار و ۱۵٢ نفر خروج و پنج هزار و ٦۱۸ نفر ورود   زائر ایرانی بود.
 
وی ادامه داد: همچنین از این مرز دو هزار و ٧۵۹ نفر خروج و ۵٦۵ نفر ورود ، مسافر خارجی ثبت شد.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در خصوص تردد وسایل نقلیه به سمت گذرگاه های مرزی خوزستان در روز شنبه اظهار کرد: تردد سه هزار و ۵۹٧  وسیله نقلیه در محور چذابه به بستان و چهار هزار و ۱۹۴ وسیله نقلیه در محور به بستان به چذابه ثبت شد.
 
بهرامی نیا ادامه داد: در مدت یاد شده ، از خرمشهر به شلمچه ۱۱ هزار و ٧۵٧ وسیله نقلیه و از شلمچه به خرمشهر نیز ۱۱ هزار و ٢۴۹ وسیله نقلیه تردد داشتند.
 
وی اذعان کرد: تغییرات تردد وسایل نقلیه در روز شنبه نسبت به روزهای عادی با توجه به مسیرهای رفت و برگشت در چذابه افزایش ٢٢۵ درصدی و در شلمچه افزایش ۱۱۵ درصدی را نشان می دهد.