هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 خرداد 1399
ساعت 03:10
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 13 مهر 1398 ساعت 10:07
شنبه 13 مهر 1398 09:56 ساعت
2019-10-5 10:07:03
شناسه خبر : 328051
فرمانده انتظامی ایلام گفت: لازمه خروج از مرز مهران در اربعین ۹۸ داشتن گذرنامه و مدارک هویتی معتبر است.
فرمانده انتظامی ایلام گفت: لازمه خروج از مرز مهران در اربعین ۹۸ داشتن گذرنامه و مدارک هویتی معتبر است.
 
سردار نورعلی یاری اظهار داشت: هماهنگی‌های انجام شده بین ایران و عراق در اربعین امسال امکان عبور از مرز بدون داشتن گذرنامه را ناممکن کرده است. 
 
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: دو طرف (ایران و عراق) تاکید بر اجرای دقیق مقررات و استفاده حداکثری از کلیه ظرفیت‌ها را داشته و این مهم نیازمند وجود مدارک قانونی «گذرنامه و مدارک هویتی معتبر» است.
 
وی به تمهیداتی که در استان ایلام برای ورود به شهرستان مهران اندیشیده شده است اشاره کرد و گفت: استقرار لایحه امنیتی 5گانه اجازه ورود افراد بدون گذرنامه به مرز مهران را نمی‌دهد.
 
این فرمانده انتظامی تاکید کرد: هر گونه اقدام غیرقانونی برای ورود به مرز عراق در اربعین امسال به دقت و با استفاده از نیروی انسانی و سیستم‌های هوشمند و تجهیزات کنترلی روز رصد می‌شود.
 
یاری افزود: اولویت اصلی برای فرماندهی انتظامی استان ایلام و سایر مسئولان نظامی امنیتی  تامین امنیت زائران است.
 
وی پیش‌بینی برطرف کردن مشکلات ترافیکی و اتخاذ راه‌کار ایمنی در تردد، توقف، پذیرایی و استراحت زائران را اولویت‌های ناجا در اربعین امسال دانست و گفت: کلیه مسیرهای منتهی به مرز مهران با استقرار ایستگاه پلیس و سیستم مانیتوریک تحت نظارت و کنترل بوده و  امنیت زائران در ابعاد مختلف تامین شده است.
 
فرماندهی انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: با توجه به استقرار عوامل انتظامی از اول ماه صفر و  پیش‌بینی این که امسال سفر اربعین حسینی زودتر انجام  شود عوامل پلیس مستقر و آماده ارائه خدمات به کاروان‌های اربعین حسینی هستند.
 
منبع:تسنیم