هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 9 مرداد 1400
ساعت 03:58
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 13 مهر 1398 ساعت 09:54
شنبه 13 مهر 1398 09:45 ساعت
2019-10-5 09:54:36
شناسه خبر : 328043
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهارداشت: اینکه شفاف‌سازی از مجلس شروع شد، یک نکته مثبت است.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهارداشت: اینکه شفاف‌سازی از مجلس شروع شد، یک نکته مثبت است.
 
عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به طرح اعلام لیست اموال و دارایی مسؤولان به قوه قضائیه اظهارداشت: من با هر نوع شفاف‌سازی که به مملکتمان آسیب نزند موافق هستم.
 
وی افزود: نهادهای امنیتی و نظامی که نباید شفاف شوند چرا که اسرار نظامی و امنیتی کشورمان را نباید دو دستی تقدیم دشمن کنیم اما مجمع تشخیص مصلحت نظام و خبرگان رهبری شفاف شوند ایرادی ندارد.
 
عزیزی گفت: طبیعی است که هیچ جای دنیا اطلاعات نهادها و ارگان‌های امنیتی و نظامی خود را وارد سایتی نمی‌کنند که امکان دسترسی یا هک شدن باشد.
 
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از آفت‌های مملکت ما عدم شفاف‌سازی است، اگر همه افراد و نهادها غیر از امنیتی، اطلاعاتی و نظامی شفاف باشند چه ایرادی دارد؟ 
 
عزیزی با اشاره به گام دوم انقلاب تصریح کرد: ما در گام دوم انقلاب هستیم و یکی از جاهایی که ضربه خواهیم خورد عدم شفاف‌سازی و نفوذ افراد به دولت و حکومت است، این آدم‌ها از عمد اختلاس‌های خُرد و کلان می‌کنند که آبروی نظام جمهوری اسلامی را ببرند.
 
وی اضافه کرد: ما 40 سال در برابر تحریم‌ها و 8 سال در دفاع مقدس تحمیل به جنگ شدیم و مقاومت کردیم اما نگذاشتیم ذره‌ای از آبروی نظام و خاک کشور به دست دشمن بیفتد اما همین عدم شفافیت می‌تواند به کشور ما ضربه بزند.
 
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: اینکه شفاف‌سازی از مجلس شروع شد خوب است اما چه ایرادی دارد غیر از نهادهای امنیتی و نظامی هم شفاف‌سازی را اجرا کنند؟ کسی از شفاف‌سازی ترس و واهمه دارد که مشکل داشته باشد.
 
منبع:فارس