هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 مهر 1399
ساعت 20:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 11 مهر 1398 ساعت 12:20
پنجشنبه 11 مهر 1398 10:49 ساعت
2019-10-3 12:20:46
شناسه خبر : 328005
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به گسترش جنگ نرم علیه ایران گفت: امروز خطر جریان نفاق جامعه و انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند و دشمن به دنبال دزدیدن ایمان مردم است
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به گسترش جنگ نرم علیه ایران گفت: امروز خطر جریان نفاق جامعه و انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند و دشمن به دنبال دزدیدن ایمان مردم است
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام حسین مختاری صبح امروز در مراسم تشییع پیکر سردار شهید ابراهیم غلامی که در هیئت ابوالفضلی(ع) بیرجند برگزار شد اظهار داشت: امروز باید از جریان نفاق و منافقین ترسید و تشخیص نفاق نیز نیاز به بصیرت دارد.
 
وی گفت: برخی در جامعه مقلب هستند و اینگونه افراد در بدنه جامعه رخنه کرده و جامعه را به سمت و سویی می برند که در صدر اسلام رفت و این در شأن امت اسلامی نیست که جریان نفاق مسیر را منحرف کند.
 
امام جمعه موقت بیرجند افزود: امروز خطر جریان نفاق جامعه و انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند و این جریان نفاق از هر جریان دیگری بدتر است و خون شهدا را در معرض ضایع شدن قرار می‌دهد.
 
مختاری با بیان اینکه نفاق همان کفر است تصریح کرد: تقسیم بندی بین جبهه توحید و انقلابی ناب با جبهه استکباری و جبهه تقلبی است و امروز باید کسانی بر جامعه حکومت‌ کنند که توحید را باور کرده و با استکبار جهانی مخالف باشند و همه چیز را برای خودشان نخواهند و مملکت را به مستکبران نفروشند.
 
امام جمعه موقت بیرجند خاطرنشان کرد:  تقابل با دشمن همیشه فیزیکی نیست بلکه خیلی وقت‌ها جنگ نرم است و امروز ایران مقتدرترین نظام در جهان است و بیگانگان می‌ترسند که به جنگ سخت فکر کنند اما آنها زیرک هستند و به جنگ نرم فکر می‌کنند و سعی دارند ایمان مردم را بدزدند.
مختاری اظهار داشت: در جامعه اسلامی باید کسانی را انتخاب کنیم که دغدغه نظام، انقلاب، خون شهدا و آینده کشور داشته باشند و حق شناسی، حق مداری، حق گستری و حق یاری در این مسیر ضرورت دارد.
 
وی با بیان اینکه باید سبک زندگی و آرمان‌ها و تفکرات ما اسلامی شود افزود: این شهدا حق شناسی و حق گستری را به همه ما آموختند و به حق و حقیقت کمک کردند و از تمام هستی خود برای دفاع از خاک کشور گذشتند.
 
امام جمعه موقت بیرجند گفت: اگر مستکبران بر ما غالب شوند آن کاری که با ائمه اطهار(ع) کردند بدتر از آن بر سر شیعیان می‌آورند.
 
انتهای پیام/ز/ش