هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 11 مهر 1398 ساعت 10:35
پنجشنبه 11 مهر 1398 09:30 ساعت
2019-10-3 10:35:59
شناسه خبر : 327977
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: نظارت‌های تعزیراتی در طرح ویژه اربعین تشدید می‌شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: نظارت‌های تعزیراتی در طرح ویژه اربعین تشدید می‌شود.
 
داریوش جودکی ، اظهار داشت: با توجه به آغاز پیاده‌روی اربعین، از ۱۰ روز گذشته نظارت های ویژه اربعین توسط گشتهای تعزیرات حکومتی با همکاری دیگر دستگاه های نظارتی نظیر سازمان صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت، دامپزشکی، اداره استاندارد، پایانه های حمل و نقل و اتاق اصناف در دستور کار قرار گرفته است.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه از تمام ظرفیت گشت‌های بازرسی در ایام اربعین استفاده می شود، افزود: تعزیرات حکومتی تا بازگشت کامل زائرین بر نحوه خدمات رسانی و رعایت کامل نرخ های مصوب نظارت خواهد داشت.
 
این مسئول عنوان کرد: گشت‌های بازرسی در تمام حوزه ها از جمله نظارت بر تامین مایحتاج عمومی مردم و نظارت بر کرایه های حمل مسافر با استقرار در مرز خسروی و پایانه های مسافربری ورود کرده اند.
 
وی گفت: همچنین نظارت‌ها در حوزه ارز ادامه دارد اما تاکنون مشکلی در این باره گزارش نشده است.
 
جودکی عنوان کرد: واحدهای صنفی باید مراعات حال زائران را بکنند تا در حق آنها اجحافی صورت نگیرد و همچنین مردم نیز موارد تخلف را از طریق سامانه ۱۲۴ یا ۱۳۵ اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت با متخلفین برخورد شود.
 
وی تصریح کرد: تعزیرات حکومتی به همراه دیگر دستگاه های نظارتی آماده دریافت شکایت ها و همچنین رسیدگی به پرونده های ارسالی است.
 
منبع:مهر