هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 11 مهر 1398 ساعت 10:24 2019-10-3 10:24:37
شناسه خبر : 327973
بزرگ‌ترین پروژه غرب کشور در اراک با حضور ‌فرمانده کل سپاه افتتاح شد.
بزرگ‌ترین پروژه غرب کشور در اراک با حضور ‌فرمانده کل سپاه افتتاح شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، دقایقی پیش با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی‌ فرمانده کل سپاه که صبح امروز به منظور شرکت و سخنرانی  در کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی به این استان سفر کرده پروژه تقاطع غیرهم‌سطح میدان ورزش (آزادگان اراک) به بهره‌برداری رسید. 
 
پروژه تقاطع غیرهمسطح آزادگان اراک به عنوان بزرگترین پروژه غرب کشور امروز با حضور فرمانده کل سپاه و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم انبیا (ص) به بهره برداری رسید.
 
این پروژه تقاطع غیرهمسطح به عنوان بزرگترین پروژه غرب کشور و مهم ترین پروژه مدیریت شهری اراک با مساحتی بالغ بر 10 هکتار که از سال 94 عملیات اجرایی آن آغاز شد، به همت قرارگاه سازندگی خاتم انبیا (ص) احداث شد.
 
به گزارش تسنیم، کنگره ملی شهدای استان مرکزی تا ساعتی دیگر با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولان کشوری و لشکری و استانی استان مرکزی در مصلی بیت المقدس اراک آغاز و برگزار می‌شود.
 
براساس برنامه‌ریزی انجام شد عملیات اجرایی توزیع 620 سری جهیزیه با حضور فرماندهی کل سپاه پاسداران نیز امروز و همزمان با سفر سرلشکر سلامی به استان مرکزی برگزار می‌شود.