هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 11 مهر 1398 ساعت 10:14
پنجشنبه 11 مهر 1398 09:29 ساعت
2019-10-3 10:14:31
شناسه خبر : 327965
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با بیان اینکه قرارگاه خاتم الانبیا آماده نقش‌آفرینی در تمام بخش‌ها است گفت: سپاه‌ پاسداران نه تنها در زمینه تامین امنیت برای جای جای این سرزمین تلاش می‌کند.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با بیان اینکه قرارگاه خاتم الانبیا آماده نقش‌آفرینی در تمام بخش‌ها است گفت: سپاه‌ پاسداران نه تنها در زمینه تامین امنیت برای جای جای این سرزمین تلاش می‌کند.
 
به‌گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، سعید محمد دقایقی پیش در آیین افتتاح تقاطع آزادگان اراک که با حضور سردار سرلشکر پاسدارسلامی‌ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد با اشاره به نهاد مقدس سپاه پاسداران اظهار داشت: اگر امروز در این مراسم شاهد حضور فرمانده کل سپاه پاسداران هستیم به آن معناست که سپاه‌ پاسداران نه تنها در زمینه تامین امنیت برای جای جای این سرزمین تلاش می‌کند و با اقتدار در مقابل جبهه استکبار ایستاده بلکه در زمینه ایجاد رفاه، آسایش و بهبود زندگی مردم هم به همان اندازه در کنار مردم بوده و به ارائه خدمت می‌پردازد چراکه این نهاد مقدس از دل مردم برآمده و برای خود مردم است.
 
وی افزود: خوشبختانه روز به روز شاهد آبادانی ببیشتر سرزمین از جمله استان مرکزی هستیم که قرارگاه خاتم در هر عرصه و زمینه‌ای که نیاز به حضور این قرارگاه را احساس کند وارد میدان شده و تکلیف خود می‌داند که به خدمت‌رسانی بپردازد.
 
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا تصریح کرد: در شهر اراک هم این قرارگاه نسبت به اجرای 3 پروژه شهری اقدام کرده که 2 مورد از آنها تکمیل و مورد سوم که پروژه پل شریعتی بوده درحال تکمیل است.
 
محمد بیان کرد: قرارگاه خاتم آمادگی خود را برای نقش‌آفرینی در تمام بخش‌ها اعم از عمرانی، صنعتی، شهری و غیره اعلام می‌کند و با تمام توان حاضر است که در این زمینه‌ها وارد خدمتگزاری شود.
 
وی ادامه داد: پروژه‌های محرومیت‌زدایی هم علاوه بر سایر پروژه‌های عمرانی در اولویت این قرارگاه بوده و به جد پیگیر این پروژه‌ها هستیم به طوری که از زمان تشکیل قرارگاه تا به امروز بیش از یک‌هزار و 500 پروژه محرومیت‌زدایی تنها در استان مرکزی به انجام رسیده که کمک قابل توجهی در راستای کمک به مناطق کمتر برخوردار است.
 
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با اشاره به هدیه قرارگاه به کنگره نقش امام(ره) و 6200 شهید استان مرکزی گفت: به منظور مراسم امروز یک‌هزار بسته تحصیلی برای دانش‌آموزان نیازمند حمایت و همچنین 100 جهیزیه برای زوج‌های کم‌بضاعت تهیه شده که هدیه قرارگاه به این مراسم است، علاوه بر این ساخت 3 کارگاه خیاطی با ظرفیت حدود 25 دستگاه چرخ خیاطی برای بانوان بدسرپرست و بی‌سرپرست این استان در دستور کار بوده و به تشخیص فرمانده سپاه روح‌الله استان در سه منطقه از این استان راه‌اندازی می‌شوند.