هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 مهر 1399
ساعت 19:24
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 9 مهر 1398 ساعت 09:32
سه شنبه 9 مهر 1398 09:24 ساعت
2019-10-1 09:32:20
شناسه خبر : 327842
نیروهای یمنی موفق شدند عملیات متجاوزان سعودی در مناطق مختلف را به شکست کشانده و خسارت‌های سنگینی به آنها وارد سازند.
نیروهای یمنی موفق شدند عملیات متجاوزان سعودی در مناطق مختلف را به شکست کشانده و خسارت‌های سنگینی به آنها وارد سازند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از المسیره، یک منبع نظامی گفت که نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند پیشروی مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در جبهه الزاهر در استان البیضاء را متوقف کرده و خسارت‌های سنگینی به آنها وارد سازند.
 
از سوی دیگر نیروهای یمنی موفق شدند عملیات مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در جبهه "الطویر" در بخش "المعافر" در تعز را به شکست بشکانند.
 
یک منبع نظامی گفت که نیروهای یمنی مواضع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در شمال شرق کوه "النار" در جیزان را هدف حملات خود قرار دهند که بر اثر این عملیات شماری از مزدوران کشته و زخمی شدند.
 
این منبع از کشته و زخمی شدن 21 تن از مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در عملیات تک تیراندازان یمنی در دو جبهه "حرض" و "حیران" در استان حجه را کشته و زخمی کنند.
 
از سوی دیگر متجاوزان سعودی محلات مسکونی بخش مرزی "شدا" در استان صعده واقع در شمال یمن را هدف حملات راکتی و توپخانه‌ای خود قرار دادند.
 
عربستان سعودی از ششم فروردین 94 با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم‌های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست‌های خود و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود آغاز کرده است که این حملات هیچ نتیجه‌ای به‌جز قربانی شدن میلیون‌ها انسان بیگناه و ویران شدن زیرساخت‌های حیاتی یمن نداشته است.