هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 8 مهر 1398 ساعت 09:30
دوشنبه 8 مهر 1398 09:26 ساعت
2019-9-30 09:30:56
شناسه خبر : 327771
بیست و سومین مجمع سراسری فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از امروز آغاز می شود.
بیست و سومین مجمع سراسری فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از امروز آغاز می شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: بررسی آخرین تحولات داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی، تبیین راهبرد غلبه عمل و گفتمان مقاومت و سیاست‌های سپاه در دور جدید و چله دوم انقلاب اسلامی، دستیابی به الگو‌های هم افزا و وحدت آفرین با دیگر نیرو‌های مسلح و ارتقای ظرفیت و آمادگی‌های دفاعی در برابر تهدید‌های متصور فراروی انقلاب و میهن اسلامی از اهداف برگزاری بیست و سومین مجمع سراسری فرماندهان سپاه است.
 
سخنگوی سپاه ادامه داد: سخنران آیین افتتاحیه این مجمع حجت الاسلام والمسلمین رئیسی رییس محترم قوه قضاییه خواهد بود و در مدت برگزاری این همایش نیز مقامات و فرماندهان عالی‌رتبه نیرو‌های مسلح سخنرانی خواهند کرد.
 
سردار شریف گفت: شرکت کنندگان در بیست و سومین مجمع سراسری فرماندهان سپاه و پاسداران حریم ولایت همچنین به دیدار مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) خواهند رفت و ضمن تجدید بیعت با معظم له، از رهنمود‌ها و تدابیر حکیمانه امام و مقتدای خویش بهره‌مند می‌شوند.
 
مجمع سراسری فرماندهان و مسئولین سپاه همزمان با صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل نیرو‌های سه‌گانه زمینی، دریایی و هوایی سپاه در سال ۱۳۶۴ پی‌ریزی شد و هر دو سال یک بار با حضور فرماندهان و مدیران عالی رتبه سپاه برگزار می‌شود.