هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 15 تير 1399
ساعت 11:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 7 مهر 1398 ساعت 15:51
يكشنبه 7 مهر 1398 15:46 ساعت
2019-9-29 15:51:11
شناسه خبر : 327742
مسؤول دفتر بازرسی، نظارت و ارزش‌یابی سازمان حج و زیارت از نظارت و رصد دایم خدمات بیمه‌ای و درمانی در پایانه‌های مرزی و حتی خاک کشور عراق خبر داد.
مسؤول دفتر بازرسی، نظارت و ارزش‌یابی سازمان حج و زیارت از نظارت و رصد دایم خدمات بیمه‌ای و درمانی در پایانه‌های مرزی و حتی خاک کشور عراق خبر داد.
 
ناصر شاهنده مسؤول دفتر بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت با اشاره به برنامه‌ریزی‌های این دفتر برای ایام اربعین حسینی اظهار داشت: ما به عنوان یکی از کارگروه‌های کمیته ثبت‌نام و اعزام اربعین حسینی به فعالیت می‌پردازیم.
 
وی افزود: در حال حاضر برنامه‌ریزی‌ها برای حضور فعال در ایام اربعین حسینی انجام گرفته و تیم‌های کارشناسی مجرب و با تجربه در پایانه‌های مرزی و حتی کشور عراق فعالیت خواهند کرد. 
 
مسؤول دفتر بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت با اشاره به برنامه‌های پیش رو در ایام اربعین حسینی افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها بحث نظارت بر حسن انجام اجرای تعهدات شرکت منتخب بیمه‌گر است.
 
شاهنده با بیان اینکه پایگاه‌ها و ایستگاه‌های بیمه‌ای برای این ایام راه اندازی می‌شود که تیم‌های بازرسی و نظارت و ارزشیابی به این پایگاه‌ها سرکشی می‌کنند و عملکرد شرکت بیمه‌ای و تعهدات آن را مورد بررسی قرار می‌دهند، افزود: گزارش‌های مردمی هم در خصوص موضوع بیمه اربعین مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و منتظر گزارش‌های زائران هستیم.
 
مسؤول دفتر بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه در ایام پیش رو نظارت و بازرسی از عملکرد هیأت پزشکی انجام می‌گیرد، گفت: تیم‌های ما موضوع رصد، نظارت و رسیدگی به خدمات را مورد بررسی کارشناسی قرار می‌دهند تا مشکلی در ارائه خدمات مدنظر وجود نداشته باشد.
 
شاهنده خاطرنشان کرد: در ایام اربعین حسینی امسال به طور جدی و دقیق  موضوع نظارت و رصد بر امور بیمه‌ای و درمانی را مدنظر قرار می‌دهیم. 
 
وی تصریح کرد: به غیر از برنامه‌های ذکر شده از سوی دفتر بازرسی، ارزشیابی و نظارت بر حسن انجام وظایف عوامل سازمان حج و زیارت در مرزها و عراق نیز رسیدگی خواهیم کرد. 
 
مسئول دفتر بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت تاکید کرد: نظارت بر انجام وظایف دست اندرکاران بیمه‌ای، خدمات درمانی و عوامل سازمان بخش‌هایی از برنامه‌های ما در ایام پیش رو است که زائران می‌توانند برای ارائه شکایات و گزارش‌ها به سامانه bazresi.haj.ir مراجعه کنند.
 
منبع:فارس