هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 15 خرداد 1399
ساعت 09:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 7 مهر 1398 ساعت 14:58
يكشنبه 7 مهر 1398 14:51 ساعت
2019-9-29 14:58:01
شناسه خبر : 327732
مقامات و شخصیت‌های مختلف یمنی ضمن تبریک عملیات «نصر من‌الله» اعلام کردند دورانی که ائتلاف سعودی-آمریکایی در یمن جولان می‌داد و عربده می‌کشید دیگر تمام شده است.
مقامات و شخصیت‌های مختلف یمنی ضمن تبریک عملیات «نصر من‌الله» اعلام کردند دورانی که ائتلاف سعودی-آمریکایی در یمن جولان می‌داد و عربده می‌کشید دیگر تمام شده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، «یحیی سریع» سخنگوی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن شنبه (6 مهرماه) در نشستی مطبوعاتی حاضر شد و از عملیات نظامی بزرگ تحت عنوان «نصر من الله» خبر داد.
 
سریع گفت، محل این عملیات را نجران در جنوب عربستان اعلام کرد و افزود، تا کنون سه تیپ سعودی در آن متلاشی شده‌اند.
 
این خبر با استقبال طرف‌های یمنی و محافل سیاسی و حزبی در این کشور همراه بود. «محمد علی الحوثی» عضو کمیته عالی انقلاب یمن این عملیات را تبریک گفت و آن را «مدال افتخار»-ی دانست که ارتش به گردن تمام یمنی‌ها انداخته است.
 
بر اساس گزارش وبگاه «الثوره»، «ضیف‌الله رسام» رئیس شورای همبستگی مردمی یمن اعلام کرد: یمن امروز به برکت ارتش، نیروهای مسلح و کمیته‌های مردمی در موضع قدرت، بازدارندگی و طرف پیروز ایستاده است و زمان شکست و ترس از دشمن دیگر تمام شد .
 
«محمد عیاش قحیم» استاندار الحدیده گفت: زمانی که دشمن سعودی-آمریکایی می‌آمد، جولان می‌داد، عربده می‌کشید، می‌کُشت و تخریب می‌کرد، تمام شد و دیگر باز نخواهد گشت. اکنون زمان پاسخگویی و عزت و کرامت فرا رسیده است. 
 
«عبدالجبار احمد محمد»معاون استاندار الحدیده هم اعلام کرد، این عملیات دستاوردی حقیقی و وعده صادق رهبر انصارالله «عبدالملک بدرالدین الحوثی» است. این عملیات کم‌اهمیت‌تر از عملیات علیه تأسیسات نفتی آرامکو نیست.
 
«ناصر بن یحیی العرجلی» رئیس حزب «الیمن الحر» نیز این عملیات را به ملت یمن و عبدالملک الحوثی تبریک گفت و افزود، این دستاورد بزرگ قلب یمنی‌های زخم‌دیده از جنایات ائتلاف شوم سعودی را شاد کرد.
 
وی ضمن اعلام اینکه اگر زیرکی رهبری سیاسی و نظامی یمن نبود این دستاورد محقق نمی‌شد، افزود، این نشانه ابتدایی از سقوط ظالمان مستکبر به دست مردم شریف یمن است.