هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 15 خرداد 1399
ساعت 09:42
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 7 مهر 1398 ساعت 14:27
يكشنبه 7 مهر 1398 14:18 ساعت
2019-9-29 14:27:50
شناسه خبر : 327720
سخنگوی پلیس منطقه مکه مدعی شد که «عبدالعزیز الفغم» محافظ شخصی پادشاه سعودی به دست فردی به نام «ممدوح بن مشعل» کشته شده است.
سخنگوی پلیس منطقه مکه مدعی شد که «عبدالعزیز الفغم» محافظ شخصی پادشاه سعودی به دست فردی به نام «ممدوح بن مشعل» کشته شده است.
 
«محمد بن عبدالوهاب الغامدی» سخنگوی پلیس منطقه «مکه» در عربستان، امروز (یکشنبه) روایتی رسمی از جزئیات قتل «عبدالعزیز بن بداح الفغم» محافظ شخصی شاه سعودی اعلام کرد
 
آنچه مهم‌تر از جزئیات دیگر است این است که پلیس مکه اعلام کرده که محافظ شاه، در یک نزاع شخصی به قتل رسیده است.
 
به نوشته روزنامه «الریاض»، سخنگوی پلیس مکه گفت: عبدالعزیز الفغم شب گذشته (شنبه) به دیدار دوست خود به نام «عبدالعزیز السبتی» در منطقه «الشاطی» در استان «جده» رفته بود و دوست دیگرشان به نام «ممدوح بن مشعل آل علی» نیز به جمع آنها می‌پیوندد و در حالی که الفغم با ممدوح سخن می‌گفت، بین آنها مشاجره لفظی شکل می‌گیرد و ممدوح خانه را ترک کرده و پس از مدتی با سلاح گرم باز می‌گردد و به سمت الفغم و دیگر افراد حاضر در آن جمع شلیک می‌کند.
 
بنا بر ادعای سخنگوی پلیس منطقه مکه، پس از این تیراندازی، نیروهای امنیتی به محل حادثه رسیده و با فرد ضارب که قصد تسلیم نداشت درگیر می‌شوند و او را به قتل می‌رسانند.
 
به گفته این مقام سعودی، در این حادثه «عبدالعزیز الفغم» پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد و «عبدالعزیز السبتی» به همراه دو خدمتکار فیلیپینی مجروح شدند. همچنین بر اثر شلیک بی هدف فرد ضارب پنج نیروی امنیتی نیز زخمی شدند. او در ادامه گفت که تحقیقات تکمیلی در خصوص این واقعه در جریان است.
 
سخنگوی پلیس منطقه مکه همچنین گفت کشته شدن قاتل به این دلیل بود که تلفات بیشتری به وجود نیاید.
 
بسیاری از کاربران فضای مجازی کشته شدن سریع فرد ضارب را مشکوک قلمداد کرده و نوشته‌اند که شاید دولت سعودی خواسته با کشتن وی حقایقی را کتمان کند.
 
منبع:العالم