هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 12 خرداد 1399
ساعت 10:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 4 مهر 1398 ساعت 10:21
پنجشنبه 4 مهر 1398 10:14 ساعت
2019-9-26 10:21:53
شناسه خبر : 327587
اولین یادواره شهدای رسانه ای کشور با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در بابلسر آغاز شد.

به گزارش مهر، اولین یادواره شهدای رسانه ای کشور صبح پنجشنبه با اصحاب رسانه، مسئولان کشوری و استانی در بابلسر آغاز به کار کرد. رسانه، رسالت زینبی و زمینه سازی برای ظهور مهدی (عج) شعار اولین یادواره شهدای رسانه ای کشور است.

 

حجت الاسلام اسماعیل قلی پور امام جمعه بابلسر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بصیرت و قدرشناسی را از ویژگی های برجسته ملت ایران دانست و گفت: حضور آگاهانه و توام با بصیرت و احساس مسئولیت از ویژگی های شاخص است.

 

وی بسیجی بودن مردم مازندران و بابلسر را از شاخص ها برشمرد و گفت: مردم استان شهدای زیادی را در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس تقدیم کرده است و مازندران با لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس، کارنامه درخشان دارد و توانست نام نیکی را از خود در تاریخ هشت ساله دفاع مقدس ثبت کند.

 

وی افزود: یکی از دلایل افتخار مازندران، لشکر ۲۵ کربلا است و مقام معظم رهبری نیز از این لشکر یاد کرده اند و مازندران همان گونه که در گام اول انقلاب حضور داشت، در گام دوم انقلاب نیز از هر لحاظ آمادگی دارند.

 

امام جمعه بابلسر تصریح کرد: مردم مازندران و جوانان بسیجی گوش به فرمان و امر ولی مسلمین هستند و مردم مازندران شعار می دهند که ما اهل کوفه نیستیم تا علی تنها بماند.

در این یادواره از دو مستند ناتمام شهید باغبانی و مستند گل چه پایان قشنگی دارد رونمایی می شود.

 

۲۲۱ شهید رسانه ای در کشور تقدیم که ۲۲ شهید از استان مازندران است.