هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 26 مرداد 1399
ساعت 00:47
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 3 مهر 1398 ساعت 12:02
چهارشنبه 3 مهر 1398 11:52 ساعت
2019-9-25 12:02:05
شناسه خبر : 327544
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تئوری‌پردازان سازش به دنبال منافع ملت و جمهوری اسلامی نیستند بلکه به دنبال احیای جسد مرده سازش و مذاکره هستند.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تئوری‌پردازان سازش به دنبال منافع ملت و جمهوری اسلامی نیستند بلکه به دنبال احیای جسد مرده سازش و مذاکره هستند.
 
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی ، با بیان اینکه خط سازش در کشور شکست سختی خورده است گفت: پیروزی ایران در ماجرای نفتکش‌ها و شکست انگلستان در این منازعه و همچنین انهدام پهپاد آمریکایی آخرین میخ‌ها را بر تابوت استراتژی سازش زد.
 
وی افزود: با اتخاذ استراتژی مقاومت فعال در برابر استکبار و پیروزی این استراتژی بار دیگر برای ملت ایران و ملت های منطقه ثابت شد که تئوری سازش، تئوری غرب‌گرا و شکست خورده است.
 
عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: سازشکاران در مقاطع مختلف تاریخ جمهوری اسلامی تلاش داشتند تا تحت عناوین مانند گفتگوی تمدن ها و... و. مذاکره با آمریکا را در دستور کار قرار دهند تا بالاخره در قالب برجام با آمریکا مذاکره کردند اما شکست سختی را متحمل شدند.
 
قاضی زاده هاشمی گفت: حامیان تئوری سازش در حال برنامه ریزی برای اقداماتی جهت احیای جسد مذاکره و سازش هستند و به همین جهت از سوی برخی عناصر آنها اظهاراتی مطرح شد مبنی بر این که آماده مذاکره با هر کسی در راستای تامین منافع جمهوری اسلامی ایران هستیم.  
 
وی تصریح کرد: در واقع تئوری پردازان سازش به دنبال منافع ملت و جمهوری اسلامی نیستند بلکه به دنبال احیای جهت جسدمرده سازش و مذاکره هستند.
 
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با حضور دلاور مردان ایران در عرصه نفتکش انگلیسی ضربه محکمی به سد پوشالی هیمنه استکبار زده شد.
 
منبع:مهر