هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 9 مهر 1399
ساعت 22:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 1 مهر 1398 ساعت 13:02
دوشنبه 1 مهر 1398 12:53 ساعت
2019-9-23 13:02:40
شناسه خبر : 327461
یک شبکه صهیونیستی اعلام کرد، علی‌رغم اظهارنظرهای نخست‌وزیر این رژیم و رئیس‌جمهور آمریکا، رونمایی از طرح معامله قرن باز هم به تأخیر افتاده است.‌
یک شبکه صهیونیستی اعلام کرد، علی‌رغم اظهارنظرهای نخست‌وزیر این رژیم و رئیس‌جمهور آمریکا، رونمایی از طرح معامله قرن باز هم به تأخیر افتاده است.‌
 
به گزارش رجانیوز به نقل ازفارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پیش‌تر گفته بود که پس از انتخابات این رژیم (که هفته گذشته برگزار شد) طرح صلح ادعایی آمریکا موسوم به «معامله قرن» رونمایی خواهد شد.
 
اما شبکه «کان» رژیم صهیونیستی اعلام کرد، علی‌رغم این گفته نتانیاهو، احتمالا دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در آینده نزدیک از این طرح رونمایی نمی‌کند.
 
در ادامه این گزارش آمده ، «جیسون گرینبلات» فرستاده آمریکا در روند صلح در دیدار با مقامات صهیونیستی، درباره امکان رونمایی از معامله قرن در زمان سیاسی حساس کنونی ابراز شک کرده است.
 
مقامات صهیونیست اعلام کرده‌اند، گرینبلات طوری صحبت می‌کرده که آنها احساس کرده‌اند برای خداحافظی آمده است.
 
گرینبلات در ماه آگوست اعلام کرده بود که دولت ترامپ تصمیم گرفته طرح صلح یا بخشی از آن را قبل از انتخابات رژیم صهیونیستی رونمایی کند. ترامپ هم وعده رونمایی از این طرح بعد از انتخابات مذکور را داده بود اما به نظر می‌رسد برای چندمین بار قرار است این موضوع به عقب بیفتد.
 
بر اساس طرح معامله قرن دیگر دولت مستقل فلسطینی به پایتختی قدس وجود نخواهد داشت و همچنین حق بازگشت آوارگان معنایی ندارد.