هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 3 بهمن 1398
ساعت 06:40
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 28 شهريور 1398 ساعت 13:01
پنجشنبه 28 شهريور 1398 12:54 ساعت
2019-9-19 13:01:21
شناسه خبر : 327308
امام جمعه شهریار ضمن اشاره به لزوم اقدامات پیشگیرانه در برخورد با ساخت‌وسازهای غیرمجاز شهرستان شهریار گفت: با مسؤولانی که به متخلفان لبخند می‌زنند و راه باز را به آن‌ها نشان می‌دهند باید با جدیت برخورد شود.
امام جمعه شهریار ضمن اشاره به لزوم اقدامات پیشگیرانه در برخورد با ساخت‌وسازهای غیرمجاز شهرستان شهریار گفت: با مسؤولانی که به متخلفان لبخند می‌زنند و راه باز را به آن‌ها نشان می‌دهند باید با جدیت برخورد شود.
 
به گزارش  رجانیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسی سالمی امام جمعه شهریار در جلسه شورای اداری شهرستان شهریار که در محل فرمانداری شهرستان شهریار برگزار شد، اظهار کرد: یکی از آرزوهای ما محبوب شدن است و راه به دست آوردن محبوبیت ۲ راه است که یکی از راه درست و حلال و دیگری از بی‌راهه است که کسی از بی‌راهه محبوب نشده است و خداوند به انسان‌های خبیث و پست عزت نمی‌دهد.
 
وی افزود: اسلام سرمایه‌دار را هیچ وقت مذمت نکرده است و البته سرمایه‌دار متدین از راه درست و نه اینکه از راه دزدی، چپاول و احتکار باشد و اسلام نگفته به سمت پست و مقام نروید و البته نباید به هر قیمتی به این مقام برسد و ظلم دوام ندارد.
 
امام جمعه شهریار بیان داشت: از مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز و تخلفات تشکر می‌کنم و باید اقدامات پیشگیرانه در خصوص ساخت‌وسازهای غیرمجاز انجام شود و باید از ابتدا جلوی ساخت‌وساز باید گرفته شود و باید آن مسوول جای تخریب ساخت‌وساز تخریب شود.
 
سالمی خاطرنشان کرد: با مسؤولانی که به متخلفان لبخند می‌زنند و راه باز را به آن‌ها نشان می‌دهند باید با جدیت برخورد شود.
 
لزوم خودداری شهرداری‌ها از عملکرد جزیره‌ای/ تشکیل شورای حفظ حقوق بیت‌المال
 
فاضل حسینی رئیس دادگستری شهرستان شهریار نیز در ادامه این نشست اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در سطح شهرستان انجام‌گرفته است و مسؤولین شهرستان تمام تلاششان را در راستای رسیدن به اهداف کلی نظام و رونق تولید برداشته‌اند و نه تنها در تولیدات وقفه‌ای ایجاد نشد و افزایش تولیدات و افتتاحیه را داشتیم.
 
وی افزود: در سیستم قضایی شورای حفظ حقوق بیت المال از سال گذشته راه‌اندازی شد و پاک‌سازی و آزادسازی حریم رودخانه‌ها از مصوبات مهم بود و الحمدالله کم ترین آسیب از سیل را داشتیم و اقدامات خوبی در برخورد با مراکز عرضه گوشت غیربهداشتی داشتیم و باید با مراکز سودجویی و صنوف متخلف برخورد کنیم.
 
رئیس دادگستری شهرستان شهریار بیان داشت: هدف دستگاه قضایی این است که کارها بر روال قانونی انجام شود و منافع به عموم مردم برسد و از شهرداران تقاضا می‌کنم جزیره‌ای عمل نکنند و شهرستان را به صورت کلی ببینند.
 
حسینی در پایان خاطرنشان کرد: نباید منتظر این باشیم تا تخلف صورت بگیرد و بعد برخورد شود و باید نقشه راهی تدوین شود تا پیش از سوءاستفاده سودجویان ما دستورالعمل‌هایی را تدوین کنیم.