هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 17 خرداد 1399
ساعت 06:40
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 26 شهريور 1398 ساعت 12:20
سه شنبه 26 شهريور 1398 12:10 ساعت
2019-9-17 12:20:57
شناسه خبر : 327090
مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از ارسال ۲۵۰ هزار بسته لوازم التحریر ایرانی ـ اسلامی به مناطق محروم خبر داد.
مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از ارسال ۲۵۰ هزار بسته لوازم التحریر ایرانی ـ اسلامی به مناطق محروم خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، امیرحسین مدنی در جمع خبرنگاران درباره ارسال لوازم التحریر به مناطق محروم کشور گفت: امسال ۲۵۰ هزار بسته لوازم التحریر ایرانی ـ اسلامی که از تولید کنندگان داخلی خریداری شده، به مناطق محروم ارسال می‌شود.
 
وی با بیان اینکه این بسته‌های لوازم‌التحریر از ۱۰۰ تولید کننده داخلی خریداری شده و ۲۱۰ شغل جدید ایجاد کرده است، افزود: در این راستا ما در نظر داریم که چنین مشاغلی تعطیل نشود و با حمایت از تولید داخلی به دنبال افزایش اشتغال در این حوزه هستیم.
 
مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ضمن ابراز امیدواری نسبت به اینکه با مشارکت مردم تعداد بسته‌های لوازم التحریر به ۵۰۰ هزار عدد می‌رسد، گفت: این اقدام از اول مرداد تا ۱۵ مهر ماه ادامه دارد و بیش از ۵هزار جهادگر در ۵ استان کشور از جمله تهران، خراسان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان نسبت به جمع‌آوری لوازم التحریر ایرانی اقدام می‌کنند.
 
به گفته مدنی، این بسته‌های لوازم التحریر به مناطق محروم کل کشور تعلق دارد و شهروندان می‌توانند از طریق سامانه «دنیای احسان» ثبت نام و در جمع‌آوری و توزیع بسته‌ها مشارکت‌ کنند و ذکر نام محل توزیع بسته های لوازم التحریر الزامی است.
 
وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از اقدامات این است که باید کد ملی دانش‌آموزی که لوازم التحریر دریافت کرده، برای بنیاد احسان ارسال شود، تصریح کرد: همچنین قرار است از سوی رهبر معظم انقلاب ۴۰۰۰ پک لوازم التحریر به فرزندان شهدای مدافعان حرم تقدیم شود.
 
مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ادامه داد: مردم می‌توانند کمک های خود را در قالب لوازم التحریر از طریق سامانه #۱۵*۳۰۴۰* داشته باشند و با مراجعه به ادارات پست نیز می‌توانند به صورت رایگان کمک‌های خود را به «مشق احسان» اهدا کنند.