هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 24 مهر 1398
ساعت 01:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 26 شهريور 1398 ساعت 12:03 2019-9-17 12:03:58
شناسه خبر : 327083
مرز مهران مرز ورود به عتبات عالیات و بین‌الحرمین ایران این روزها میزبان هزاران دلداده مکتب سرخ حسینی است.
مرز مهران مرز ورود به عتبات عالیات و بین‌الحرمین ایران این روزها میزبان هزاران دلداده مکتب سرخ حسینی است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، مرز مهران مرز دلدادگی و ایمان و اراده برای عاشقان مکتب سرخ حسینی است، مرزی که مرزدارانش امنیتی را در آن به‌وجود آورده‌اند تا زائران حریم امن ولایت بدون کوچکترین دغدغه‌ای دلدادگی خود را به معشوق به اثبات رسانند، مرز مهران مرز ورود به عتبات عالیات و بین‌الحرمین ایران این روزها میزبان هزاران دلداده مکتب سرخ حسینی است که نمونه‌ای از رویدادهای این مرز را به سمع و نظر خوانندگان می‌رساند.
 
ظرف 25روز گذشته بیش از 500 هزار تردد از مرز مهران صورت گرفت
 
احمد کرمی از تردد 500 هزار نفر ظرف 25 روز اخیر در مرز مهران خبر و اظهار داشت: از اول شهریور تا 25 شهریور بیش از 500 هزار تردد از مرز مهران انجام شده است.
 
معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: برای ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی در مرز مهران نیروها و تجهیزات شهرداری منطقه 5 تهران در پایانه مرزی مهران اسقرار می‌یابند.
 
وی بیان کرد: رایزنی‌های انجام شده با شهرداری تهران به تاکید در استقرار نیروهای منطقه 5 تهران به جهت خدمات‌دهی سریع به زائران اربعین انجام و اقدامات استقرار در حال انجام است.
 
شرایط جدید جابه‌جایی زائران در مرز مهران
 
داریوش باقر جوان از شرایط جدید جابه‌جایی زائران در مرز مهران سخن و اظهار داشت: زائرانی که قصد بازگشت از طریق مرز مهران در بازه زمانی 24 تا 29 مهرماه را دارند به‌صورت دو تکه به مقصد می‌رسند.
 
سرپرست دفتر حمل‌ و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای کشور گفت:  شهر اندیمشک به‌عنوان یکی از سه شهر معین مرز مهران در نظر گرفته‌ شده و زائرانی که می‌خواهند از مرز مهران وارد کشور شوند در 6 روز از 24 مهر تا 29 مهرماه باید به‌صورت دو تکه سفر کنند به این صورت که ابتدا از مرز به یکی از سه شهر کرمانشاه، همدان و اندیمشک رفته و سپس نقاط موردنظر خود را انتخاب کنند.