هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 9 خرداد 1399
ساعت 19:01
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 24 شهريور 1398 ساعت 14:28
يكشنبه 24 شهريور 1398 14:20 ساعت
2019-9-15 14:28:52
شناسه خبر : 326933
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در شرایط فعلی که بحث تحریم و فشار اقتصادی وجود دارد حذف ۴ صفر از پول ملی زمان‌بر و هزینه‌بر است.
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در شرایط فعلی که بحث تحریم و فشار اقتصادی وجود دارد حذف ۴ صفر از پول ملی زمان‌بر و هزینه‌بر است.
 
تقی کبیری عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به مصوبه هیئت دولت برای حذف 4 صفر از پول ملی، گفت: دولت لایحه‌ای در این زمینه به مجلس ارائه کرده است و باید این موضوع در پارلمان بررسی شود.
 
 
وی با بیان اینکه حذف صفر باید از چند سال گذشته اجرایی می‌شد، افزود: این طرح در دولت‌های گذشته نیز وجود داشت و ای کاش این موضوع که 3 سال پیش مطرح شد، تصویب می‌شد.
 
نماینده مردم خوی در مجلس با تاکید براینکه باید سود و ضرر این موضوع که چه میزان هزینه‌ و وقت برای این موضوع اقتصادی در کشور می‌گذاریم و چه میزان موثر است، مشخص شود، ادامه داد: به نظر می‌رسد در شرایط فعلی که موضوع تحریم و فشار اقتصادی وجود دارد، زمان ورود به این موضوع نباشد.
 
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه حذف 4 صفر از پول ملی زمان‌بر و هزینه‌بر خواهد بود، اظهار داشت: اگر می‌خواهیم در اقتصاد کشور تغییراتی ایجاد کنیم باید در فضای آرامی این اتفاق بیفتد، اگر این موضوع را در نظر نگیریم قطعاً بر فضای روانی جامعه تاثیر منفی خواهد گذاشت.
 
منبع:تسنیم