هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 18 خرداد 1399
ساعت 00:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 24 شهريور 1398 ساعت 10:20
يكشنبه 24 شهريور 1398 10:01 ساعت
2019-9-15 10:20:20
شناسه خبر : 326861
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع طوفان گرد و خاک در منطقه زابل از بارش باران طی دو روز آینده در برخی استان‌ها خبر داد.
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع طوفان گرد و خاک در منطقه زابل از بارش باران طی دو روز آینده در برخی استان‌ها خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری طی دو روز آینده برای مناطقی از سواحل غربی دریای خزر بارش پراکنده باران و برای شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل در بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر و بارش پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد موقتی پیش بینی شده است.
 
طی سه روز آینده در اکثر مناطق کشور جو پایداری خواهیم داشت و از روز یکشنبه تا اواسط هفته در شمال، شمال غرب، غرب و مرکز کشور و از روز دوشنبه در شمالشرق کشور افزایش دمای نسبی روی می‌دهد.
 
چهارشنبه 27 شهریور برای برخی از مناطق جنوب غرب افزایش سرعت باد پیش بینی می‌شود که خیزش گرد و خاک در این مناطق دور از انتظار نیست.
 
همچنین طی سه روز آینده وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و حاک در نیمه شرقی کشور به خصوص منطقه زابل پیش بینی می‌شود و فردا احتمال طوفان گرد و خاک در این منطقه وجود دارد.