هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 17 خرداد 1399
ساعت 09:22
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 21 شهريور 1398 ساعت 12:13
پنجشنبه 21 شهريور 1398 12:05 ساعت
2019-9-12 12:13:00
شناسه خبر : 326828
سازمان همکاری اسلامی از نشست فوق العاده این سازمان در جده در روز یکشنبه آینده درباره تحرکات جدید رژیم صهیونیستی خبر داد.
سازمان همکاری اسلامی از نشست فوق العاده این سازمان در جده در روز یکشنبه آینده درباره تحرکات جدید رژیم صهیونیستی خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از روسیاالیوم، سازمان همکاری اسلامی از نشست فوق العاده این سازمان در جده در روز یکشنبه آینده درباره تحرکات جدید رژیم صهیونیستی خبر داد.
 
در بیانیه این سازمان آمده است: نشستی فوق العاده روز یکشنبه آینده در سطح وزیران خارجه برای بررسی تحرکات خطرناک اسرائیل به ویژه وعده انتخاباتی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم برای اعمال حاکمیت این رژیم بر مناطق دره رود اردن و شمال بحرالمیت و شهرک های کرانه باختری برگزار خواهد کرد.
 
شایان ذکر است که نتانیاهو دیروز سه‌شنبه اعلام کرد که در صورت پیروزی در انتخابات پیش رو و تشکیل کابینه جدید، شهرک‌های صهیونیست‌نشین کرانه باختری و بخش‌های مهمی از این منطقه را به اراضی اشغالی الحاق می‌کند.
 
او مدعی شده بود که در صورت پیروزی در انتخابات، بلافاصله «دره اردن» و شمال «بحر المیت» را تحت حاکمیت فلسطین اشغالی اعلام می‌کند.