هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 16 بهمن 1398
ساعت 02:22
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 11 شهريور 1398 ساعت 10:23
دوشنبه 11 شهريور 1398 09:36 ساعت
2019-9-2 10:23:04
شناسه خبر : 326313
مدیرانتشارات شمع و مه با اشاره به حضور این انتشارات در جشنواره ملل آمریکا از استقبال قابل توجه و فروش بالای کتاب «من قاتل پسرتان هستم» احمد دهقان خبر داد.
مدیرانتشارات شمع و مه با اشاره به حضور این انتشارات در جشنواره ملل آمریکا از استقبال قابل توجه و فروش بالای کتاب «من قاتل پسرتان هستم» احمد دهقان خبر داد.
 
افشین شحنه‌تبار، مدیر انتشارات شمع و مه، از حضور این انتشارات در جشنواره ملل برای سومین‌بار خبر داد و گفت:  انتشارات شمع و مه امسال برای سومین‌بار بود که در این جشنواره حضور پیدا می‌کرد؛ به همین دلیل استقبال و فروش نسبت به دو سال گذشته از آثار انتشارات شمع و مه بهتر بود.
 
وی ادامه داد:  انتشارات شمع و مه امسال نیز به همت کارولین کراسکری، ایران‌شناس و مترجم آمریکایی که ترجمه بسیاری از آثار انتشارات شمع و مه را بر عهده داشته است،‌ در این جشنواره که در ایالت میسوری آمریکا برگزار می‌شود،‌ حضور پیدا کرده است.
 
شحنه‌تبار تصریح کرد:‌ جشنواره ملل آمریکا هر ساله در ایالت‌های مختلف آمریکا برگزار می‌شود‌، ما در این دوره نیز  به معرفی مستقیم آثار ترجمه شده ایران پرداختیم. کتاب‌های هوشنگ مرادی کرمانی‌ و ترجمه انگلیسی «من قاتل پسرتان هستم» احمد دهقان جزو پرفروش‌های ما در این جشنواره بود.
 
جشنواره ملل آمریکا هر ساله در ایالت‌های مختلف آمریکا برگزار می‌شود و اهالی فرهنگ و هنر کشورهای مختلف داشته‌های خود را در معرض نمایش و فروش می‌گذارند.کارولین کراسکری تاکنون آثار متعددی از هوشنگ مرادی کرمانی، ضحی کاظمی، سیدمهدی شجاعی، احمد دهقان، افشین یداللهی و دیگر نویسندگان را ترجمه و توسط انتشارات شمع و مه به بازارهای جهانی معرفی کرده است.
 
منبع:تسنیم