هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 8 شهريور 1398 ساعت 17:50 2019-8-30 17:50:53
شناسه خبر : 326185
زندگی در شهر های بزرگ بر خلاف استان و شهرهای کوچک دردسر های بیشتری به همراه دارد. خصوصا اگر در کلان شهر های کشور ساکن بوده و مالک یک خودرو یا موتورسیکلت باشید. تامین امنیت در شهر های بزرگ یکی از دغدغه های همیشگی افراد است و هرروز شاهد خبرهایی از سرقت منازل، سرقت خودروها و یا موتورسیکلت هستیم.

در شهری مانند تهران که ترافیک و شلوغی خیابان ها بیداد می کند، استفاده از موتورسیکلت انتخاب هوشمندانه تری است. با داشتن یک موتورسیکلت دیگر در ترافیک نمی مانید و زمان کمتری را در روز از دست می دهید. اما همسو با افزایش تعداد موتورسیکلت و خودروها، سارقین نیز راه های بهتری برای سرقت پیدا می کنند.

 

در شهر تهران بطور میانگین در هر سه روز یک موتورسیکلت به سرقت می رود. با توجه به این آمار مسلما استفاده از انواع ابزارهای امنیتی مانند دزدگیرها و قفل های مختلف دیگر کارایی لازم را ندارد. سوال اصلی این که برای تامین امنیت خودرو وموتورسیکلت ها چه باید کرد؟

 

 

با یک ردیاب، موتورسیکلتتان را برای همیشه ضد سرقت کنید

یکی از بهترین راه های ممکن برای تامین امنیت خودرو و جلوگیری از سرقت آنها استفاده از ردیاب است. ردیاب فناوری خاصی بر پایه جی پی اس است که امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد. خرید جی پی اس خودرو و یا موتورسیکلت یکی از بهترین راه های ممکن برای تامین امنیت انواع وسایل نقلیه است. اما چرا ردیاب انتخاب مناسبی برای تامین امنیت خودرو و انواع موتورسیکلت هاست؟

 

 

بهترین مزایای خرید ردیاب موتورسیکلت

احتمالا تاحال برای موتورسیکلت و یا خودرویتان به استفاده از انواع دزدگیر های هوشمند می پرداخته اید، اما همانطور که می دانید دزدگیرها تنها ابزاری برای پیشگیری از سرقت هستند و در صورت ربوده شدن خودرویتان دیگر کاربردی ندارند. برخی سارفین نیز توانایی سرقت برخی خودرو ها را در کمتر از 1 دقیقه دارند! در تهران اعلام آمار سرقت 2 خودرو در هر ساعت مهر تاییدی بر افزایش راه های سرقت و امنیت پایین خودروهاست.

اگر در خودرو و یا موتورسیکلت خود به نصب یک ردیاب بپردازید حتی در صورت ربوده شدن امکان ردیابی و پیدا کردن آن برای شما وجود دارد. این یکی از بهترین و مهمترین امکاناتی است که باخرید یک ردیاب خودرو در اختیار شما قرار می گیرد.

 

پس از خرید یک ردیاب موتورسیکلت اطلاعات ورود یه یک پنل ردیابی در اختیار شما قرار می گیرد که با استفاده از آن می توانید برای همیشه و در هرجایی از دنیا مکان دقیق موتور خود را پیدا کنید. همچنین با استفاده از پنل ردیابی و اطلاعاتی که توسط ردیاب ذخیره می شود، می توانید تا ماه ها به اطلاعات مسیرهای پیموده شده توسط خودرو یا موتورسیکلتتان دسترسی داشته باشید.

 

 

 

با خرید ردیاب خودرو یک محدوده امن تعریف کنید

از دیگر امکاناتی که با خرید ردیاب موتورسیکلت و یا خودرو در اختیار شما قرار می گیرد می توانیم به امکان تعیین محدوده امن اشاره کنیم. برای مثال تعیین می کنید که در صورت خارج شدن خودرو و یا موتورسیکلت از محدوده خاصی در شهر و یا وارد شدن به آن برایتان پیامک اطلاع رسانی ارسال شود.

 

این ویژگی به خصوص برای افرادی کاربرد دارد که یک ناوگان حمل و نقلی را مدیریت می کنند و نگران رفت و آمدهای کارمندان و خودروهای مجموعه هستند. همچنین با استفاده از یک ردیاب خودرو می توانید سرعت مجاز و تمام مسیر های طی شده توسط خودرو را هم مورد بررسی قرار دهید.

 

همچنین اگر خودرو را به فرزندان خود می دهید و نگران رفت و آمد ها او هستید با استفاده از یک ردیاب می توانید برای هیمشه خیالیتان را راحت کنید.

بهترین ویژگی ردیاب مخفی بودن آن است

ردیاب های به گونه ای طراحی می شوند که به غیر از مالک توانایی پیدا کردن و حتی تشخیص آن را نداشته باشد. این یکی از بهترین ویژگی های ردیاب هاست که به خوبی مخفی شده و قابل تشخیص نیستند.

 

 

 

برخی مدل های خاص از ردیاب ها به صورت انواع شارژر های فندکی هستند و درون خودرو قرار می گیرند. اما کمترین جلب توجه را دارند و سارق هرگز نمی تواند تفاوتی بین آن با یک شارژر معمولی پیدا کند.

ردیاب ها دارای منبع برق داخلی هستند

در بین ابزارهای ضد سرقت خودرو و موتورسیکلت ردیاب یکی از بهترین هاست. معمولا تمام دزدگیر ها پس از قطع منبع برق کارایی خود را از دست می دهند. اما ردیاب ها به گونه ای طراحی می شوند که حتی بعد از قطع منبع برق هم فعال هستند.

پس اگر خودرو و یا موتورسیکلت شما به سرقت برود و حتی باتری آنها هم برداشته شود، ردیاب همچنان فعالیت کرده و محل دقیق خودرو را به شما نشان می دهد. این ویژگی حتی در ردیاب های سیمی که نیاز به نصب دارند نیز وجود دارد.

برخی از مدل های خاص که از  بهترین ردیاب خودرو ها هستند دارای نوعی از باتری ها می باشند که با یکبار شارژ حتی تا 3 سال هم بی وقفه کار می کنند.

 

 

 

آیا ردیاب باعث کاهش سرقت می شود؟

پاسخ این سوال مسلما بله است. ردیاب ها این امکان را برای شما به وجود می آورند که حتی در صورت سرقت خودرو هم امکان پیدا کردن آن به سادگی برای شما وجود داشته باشد. با استفاده از ردیاب در کوتاهترین زمان ممکن می توانید موتورسیکلت و یا خودرویتان را پیدا کنید، پس مسلما در کاهش آمار سرقت خودرو ها اثرگذار است.

با خرید یک ردیاب موتورسیکلت و یا خودرو از شرکت ایران رهیاب دیگر هرگز دغدغه سرقت خودرو را نخواهید داشت و می توانید از امکانات متنوع انواع ردیاب ها برای ایجاد امنیت دارایی خود استفاده کنید.