هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 3 شهريور 1398 ساعت 15:42 2019-8-25 15:42:31
شناسه خبر : 326142
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: یک تن و ۴۱۰کیلوگرم موادمخدر دردرگیری ماموران انتظامی با سوداگران مرگ در این شهرستان کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: یک تن و ۴۱۰کیلوگرم موادمخدر دردرگیری ماموران انتظامی با سوداگران مرگ در این شهرستان کشف و ضبط شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ حمیدرضا اکبری اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان زاهدان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند حرفه‌ای قاچاق موادمخدر را که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو اقدام به انتقال مواد مخدر از مناطق مرزی به عمق استان می کردند، را شناسایی کردند.
 
فرمانده انتظامی زاهدان افزود: اعضای این باند مسلح، شب گذشته با سه دستگاه خودرو پژو 405در حال تردد در یکی از محورهای فرعی منتهی به شهر زاهدان شناسایی که به محض ورود به یک منزل در یک روستا ماموران انتظامی با هماهنگی‌های لازم قضایی وارد عمل شدند.
 
وی گفت: در این عملیات که تیم‌هایی از یگان تکاوری 106 و یگان امداد تیم‌های عملیات ویژه زاهدان را همراهی می‌کردند سوداگران مرگ با تنگ شدن عرصه بر خود از محل متواری شدند.
 
وی بیان کرد: در این عملیات ضمن دستگیری سه سوداگر مرگ در پاکسازی از منطقه و بازرسی از خودروها در مجموع 866کیلو و 330گرم تریاک، 500 کیلو و 16گرم هروئین، 14کیلو و 72گرم حشیش، 29 کیلو و 800 گرم سایر مواد مخدر، یک قبضه سلاح کلاش، پنج تیغه خشاب حاوی 129 تیر فشنگ جنگی و یک قبضه کلت کمری کشف شد.
 
سرهنگ اکبری خاطر نشان کرد: با توجه به اطلاعات به دست آمده تلاش برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه قاچاق موادمخدر ادامه دارد.