هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 10 دى 1398
ساعت 22:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 3 شهريور 1398 ساعت 11:45 2019-8-25 11:45:54
شناسه خبر : 326094
معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج گفت: تفکر بسیجی ‌بیشترین تأثیر را در عبور کشور از گردنه‌های سخت و دشوار داشته است.
معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج گفت: تفکر بسیجی ‌بیشترین تأثیر را در عبور کشور از گردنه‌های سخت و دشوار داشته است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، سردار نعمان غلامی شامگاه گذشته در جمع شرکت‌کنندگان در المپیاد بزرگ ورزشی پایگاه‌های استعدادیابی سازمان بسیج کشور به میزبانی دامغان به کارآمدی تفکر بسیج اشاره کرد و اظهار داشت: بسیج یکی از برکات ارزشمند انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
 
وی به کارکرد ویژه تفکر بسیجی و انقلابی در دوران هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: این تفکر در سال‌های بعد از جنگ تحمیلی هشت‌ساله در مقاطع دیگر انقلاب اسلامی اثرگذاری خاص و ویژه‌ای داشته در نظام و ملت ایران داشته است.
 
معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج تفکر بسیج را تفکری پیش برنده نام برد و اظهار داشت: در گام نخست انقلاب در طول چهل سالی که از عمر انقلاب می‌گذرد این تفکر بسیجی بوده ‌که بیشترین تأثیر را در عبور کشور از گردنه‌های سخت و دشوار داشته است.
 
سردار غلامی به بیان دلایل اهمیت بسیج و اثرگذاری آن اشاره کرد و ازجمله مهم‌ترین آن را برخاستن این تفکر از بطن و متن مردم عنوان کرد.
 
وی تصریح کرد: تفکر بسیجی می‌تواند در گام دوم انقلاب چشم‌اندازی روشن را نوید دهد که در این مسیر لازم و ضروری است به جوانان به‌ویژه در حوزه ورزش توجهی دوچندان شود.
 
معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج بیان داشت: این تفکر بسیجی است که امروز و در این المپیاد به‌وضوح شاهد و ناظر آن هستیم که چگونه توانسته است استعداد یک هزار و 200 ورزشکار را در رشته‌های مختلف در قالب تشکلی سازمان‌یافته به نام بسیج شناسایی کند.
 
سردار غلامی افزود: بسیج ثمرات، دستاوردها و کارکردهای بی‌شماری درد که باید از ظرفیت این سازمان اثرگذار بیش‌ازپیش در حوزه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و اجتماعی و ... استفاده شود.