هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 28 بهمن 1398
ساعت 11:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 2 شهريور 1398 ساعت 14:50
شنبه 2 شهريور 1398 12:57 ساعت
2019-8-24 14:50:33
شناسه خبر : 326036
وضعیت لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور برای فصل پیش‌رو مشخص نیست و همه چیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش فارس، فارس، پس از تمدیدهای متوالی بازهم اتفاقی برای لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور رخ نداد و تیمی اقدام به تسویه حساب نکرد. پیش از این تیم‌های راه‌یاب ملل مریوان، فولاد سپاهان و فولاد سیرجان ایرانیان با فدراسیون تسویه کرده بودند و سایر تیم‌ها نهایتاً با بازیکنان و اعضای کادر فنی خود تسویه حساب کرده بودند، اما همچنان به فدراسیون بدهکار بودند.

 

پس از اینکه دو بار مهلت تسویه حساب باشگاه‌ها با فدراسیون تمدید شد، بازهم اتفاقی رخ نداد و هیچ تیمی وارد عمل نشد. برای آخرین بار به تمام باشگاه‌ها فرصت داده شد تا در روزهای شنبه تا دوشنبه مورخ 26 مرداد تا 28 مرداد، جهت تسویه حساب به امور مالی فدراسیون مراجعه کنند که در این تاریخ هم هیچ تیمی به فدراسیون مراجعه نکرد.

منوچهر پورحسن، رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال با تایید این خبر گفت: ما تاریخ شروع لیگ را اعلام کرده‌ایم، اما هنوز تیم‌ها برای تسویه حساب با فدراسیون اقدامی انجام نداده‌اند.

 

به این ترتیب همه چیز برای فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور روی هوا است و باید دید که فدراسیون چه تصمیمی برای این موضوع اتخاذ خواهد کرد. به نظر می‌رسد بی‌برنامگی و ناهماهنگی مسئولان فدراسیون موجب شده تا رقابت‌های لیگ برتر با حاشیه‌هایی همراه باشد.