هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 4 اسفند 1398
ساعت 20:45
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 28 مرداد 1398 ساعت 11:19
دوشنبه 28 مرداد 1398 11:02 ساعت
2019-8-19 11:19:43
شناسه خبر : 325849
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از ظهر امروز در محورهای مازندران آغاز شده و تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از ظهر امروز در محورهای مازندران آغاز شده و تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد.

 
علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مازندران با توجه به فرارسیدن عید غدیر ، اظهار کرد: درحال حاضر تردد تمامی خودروها در محورهای هراز، کندوان، سوادکوه و کیاسر به‌صورت پرحجم است ولی در ساعات آینده انتظار داریم برحجم ترافیک افزوده شود.
 
وی افزود: طی روزهای آینده با توجه به فرارسیدن عید غدیر و همچنین پایان هفته پیش‌بینی می‌شود شاهد افزایش حجم تردد در محورهای مازندران باشیم.
 
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی از ظهر امروز در محورهای مازندران، اضافه کرد: تردد تمامی کامیونت و کامیونت از ساعت  12 تا 24 امروز، 6 تا 24 روزهای سه‌شنبه تا پنج‌شنبه، 6 روز جمعه تا دو بامداد روز شنبه و همچنین از ساعت 6 تا 18 روز شنبه از محور هراز ممنوع است.
 
این مسؤول با بیان اینکه تردد تمامی تریلی‌ها کماکان از محور هراز ممنوع است، ادامه داد: روز جمعه محور هراز یک‌طرفه می‌شود.
 
قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: محور کندوان روزهای سه‌شنبه (عید غدیر) و همچنین روز جمعه یک‌طرفه خواهد شد.
 
وی یادآور شد: بحث اعمال محدودیت‌های ترافیکی به‌صورت مقطعی در محور کیاسر در دستور کار قرار دارد.
 
رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: اوج سفرهای تابستانی است که ضرورت دارد تمامی رانندگان به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس توجه کنند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.
 
منبع:فارس