هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 9 خرداد 1399
ساعت 11:08
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 26 مرداد 1398 ساعت 18:18
شنبه 26 مرداد 1398 18:11 ساعت
2019-8-17 18:18:14
شناسه خبر : 325784

امروزه در بسیاری از ساختمان‌ها برای تامین آب گرم وگرمایش ساختمان از سیستم گرمایش مرکزی و موتورخانه استفاده می‌کنند و در برخی دیگر از ساختمان‌ها از پکیج و آبگرمکن برای تامین موارد بالا کمک می‌گیرند. استفاده همیشگی بدون سرویس دوره‌ای از این تاسیسات باعث خرابی و یا کاهش بازدهی آن‌ها می‌شود. همچنین نصب و راه‌اندازی غیر اصولی هر کدام از این وسایل گازسوز ممکن است پیامدهای غیرقابل پیش‌بینی به همراه داشته باشد.

 

با توجه به موراد که در بالا ذکر شد، تعمیر و نگهداری تاسیسات ساختمانی و سیستم گرمایشی به طور دقیق و اصولی امر بسیار مهمی است و همچنین باید این وسایل را به صورت دوره ای چک کرد تا هر زمان که با مشکلی مواجه بودند، بتوان به موقع آنها را سرویس و تعمیر کرد تا عمرشان افزایش پیدا کند.

 

سرویس و تعمیر پکیج دیواری را جدی بگیرید

پکیج دیواری به دلیل مصرف بهینه سوخت، راندمان بالا و فضای کمی که اشغال می‌کند طرفداران زیادی دارد. همچنین به دلیل اینکه می‌توان برای هر واحد به صورت جداگانه پکیج نصب کرد به محبوب‌ترین ابزارگرمایشی تبدیل شده است. اما توجه کنید که برای افزایش کارایی پکیج، رسوب زدایی، جرم‌گیری پکیج و اسیدشویی باید قبل از شروع فصل سرما و در پایان فصل سرما از متخصصان این حوزه کمک گرفت. در صورت مشاهده مواردی مثل کم شدن فشار آب گرم، روشن نشدن پکیج ، چکه کردن آب از  لوله‌های رادیاتور و یا پکیج، گرم نشدن آب و از قبیل موارد می‌توان با سرویس یا تعمیر پکیج مشکل را برطرف کرد.

 

 

 

سرویس و تعمیر آبگرمکن را به متخصصان بسپارید

آبگرمکن یکی دیگر از تجهیزات گرمایشی پر استفاده است. از دیرباز استفاده از آبگرمکن در ساختمانهای مسکونی و تجاری رونق داشته. بسیاری از آبگرمکن ها با فشار آب کم نیز کار می کنند اما باید این تجهیزات را هر از چند گاهی بررسی و سرویس کرد. به دلیل اینکه آبگرمکن ارتباط مستقیم با گاز دارد، نصب و تعمیر آبگرمکن باید توسط متخصصان حرفه‌ای انجام شود تا از بروز هرگونه حادثه جلوگیری کرد. بهتر است از نصب و یا تعمیر خودسرانه آن خودداری کنید و تا حد امکان سرویس و تعمیر آن را به متخصصان بسپارید.

 

در مواردی که آبگرمکن روشن نمی‌شود یا آب را گرم نمی‌کند، در لوله‌ها و یا مخزن آبگرمکن نشتی آب مشاهده شود، آب گرم نمی‌شود و هرگونه اختلالی که در عملکرد آبگرمکن مشاهده شود حتما لازم است آبگرمکن بازرسی و در صورت نیاز تعمیر شود.

 

 

 

اپلیکیشن استادکار چیست و چه خدماتی ارائه می‌کند؟

استادکار یک اپلیکیشن خدماتی است که با در اختیار داشتن متخصصان حرفه‌ای و ماهر خدمات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت ارائه می‌کند. در استادکار خدمات تاسیساتی ساختمان، خدمات سرویس و تعمیر پکیج دیواری، تعمیر و سرویس موتورخانه و آبگرمکن دیواری، خدمات نظافت منزل، خدمات کاشی کاری و سرامیک کاری و بسیاری از خدمات دیگر قابل سفارش است.

 

از ویژگی‌ها این اپلیکیشن علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت و تضمینی، ارائه قیمت‌ و هزینه‌ها قبل از شروع کار است. همچنین این شما هستید که می توانید تعیین کنید متخصص چه زمانی به محل مورد نظر شما مراجعه کند و به شما خدمات ارائه کند. به این روش می‌توانید برنامه‌ریزی بهتری برای انجام کار داشته باشید.

دسترسی آسان به متخصصان و تکنسین‌های حرفه‌ای در استادکار به شما کمک می‌کند تا دیگر برای پیدا کردن متخصصان دغدغه‌ای نداشته باشید.

با مراجعه به سایت و یا اپلیکیشن استادکار می‌توانید از دیگر مزیت‌ها و شرایط ثبت سفارش مطلع شوید.